Bluepack - logo

Bluepack

+48.22.3740498

Jesteśmy producentem najwyższej jakości toreb reklamowych a zarazem ich ogólnopolskim dystrybutorem. Specjalizujemy się w ekskluzywnych, papierowych torbach reklamowych produkowanych na zamówienie.

Bluepack to nie tylko torba reklamowa - to sposób w jaki podziękują Państwo swoim klientom za dokonanie zakupu. Ten coraz to bardziej powszechny dodatek jakim jest torebka Bluepack, często postrzegają Państwo jako inwestycję w prestiż i pozytywny wizerunek swojej firmy. Bez wątpienia elegancka i profesjonalnie wykonana torebka może być Państwa najlepszą wizytówką a dodatkowo skutecznym nośnikiem reklamy.

Najwyższa jakość nie zna kompromisów, dlatego też profesjonalny zespół jak i nowoczesne zaplecze produkcyjne Bluepack pozwalają nam sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.
Doskonała, ponadprzeciętna jakość i wytrzymałość produktów naszej marki decyduje o ich popularności. Trudno nam więc dostrzec powody dla których mielibyśmy w jakiś specjalny sposób zachęcać do zainteresowania naszymi torebkami, zatem pozostaje mi tylko życzyć miłej lektury naszego serwisu www.


Dane adresowe:
ul.Ceramiczna 18
Warszawa
Mazowieckie
Poland

Obszar działalności firmy Bluepack:
  • Opakowania