DOSPEL Plastics - logo

DOSPEL Plastics

+48.34.3608866

Już od 1999 roku nasza firma oferuje maszyny jako wyłączny przedstawiciel dwóch firm:

Haitian - maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych,

Shini - peryferia.

Bogaci w nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie sprzedaży maszyn i urządzeń w połączeniu z konkurencyjnymi cenami i dobrą jakością naszej oferty zdobywamy nowych kontrahentów.


Obecnie w całym kraju pracuje już ponad 250 wtryskarek Haitian, a z roku na rok jesteśmy coraz bardziej znani i rozpoznawani na rynku maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych. Prowadząc działalność biznesową kierujemy się zasadami, które pozwalają nam na kreowanie marki Dospel Plastics. Marki która oferuje wszystkim zaangażowanym w kontakty z nami osobom wiązkę bardzo istotnych dla klientów jak i dla nas cech jak profesjonalizm, zaufanie, uczciwość w relacjach z otoczeniem.


Zapewniamy bezpłatne, profesjonalne, kompleksowe szkolenie pracowników w zakresie obsługi wtryskarek oraz urządzeń peryferyjnych (dodatkowych) jak i ich konserwacji. Szkolenia odbywają się u klienta w uzgodnionym wcześniej terminie, są prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę, która oprócz samego szkolenia służy również doradztwem technicznym.
Dzięki temu staramy się zapewnić naszym klientom jak najwięcej
korzyści płynących z użytkowania oraz obsługi maszyn Haitian oraz urządzeń peryferyjnych Shini.

Dane adresowe:
Bór
Częstochowa
Śląskie
Poland

Obszar działalności firmy DOSPEL Plastics:
  • Opakowania