Gleba Trading Machinery - logo

Gleba Trading Machinery

+48.32.2165172

Firma „GLEBA TRADING MACHINERY” istnieje na rynku od 1992 roku , jako główny przedstawiciel firmy ”Hemingstone Machinery” Co., Ltd TAIWAN.
Najnowsze technologie wykorzystywane przez ”Hemingstone Machinery” przy produkcji maszyn do przetwórstwa tworzywa sztucznego , pozwalają na sprostanie potrzeb bardzo wymagających klientów.
Duży potencjał technologiczny gwarantuje terminowe dostawy urządzeń i najwyższą ich jakość. Produkcja maszyn utrzymana na najwyższym światowym poziomie pozwala utrzymać bardzo konkurencyjne ceny , co w połączeniu z wysoką jakością maszyn sprawia, iż jesteśmy czołowym producentem i sprzedawcą maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzywa sztucznego.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór maszyn do produkcji i obróbki folii – w szczególności: wytłaczarki i zgrzewarki do wszystkich rodzajów folii , toreb foliowych oraz drukarki.

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą oraz ceniących doświadczenie naszej firmy w sprzedaży maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych, zapraszamy do współpracy.

Dane adresowe:
Świerczyniecka 87
Bieruń
Śląskie
Poland

Obszar działalności firmy Gleba Trading Machinery:
  • Opakowania
  • Opakowania -> Torby handlowe, reklamowe
  • Opakowania -> Torby handlowe, reklamowe -> Papier
  • Recykling
  • Recykling -> Zbiórka, sortowanie i przetwórstwo