Manuli Ekobal Sp. z o.o. - logo

Manuli Ekobal Sp. z o.o.

+48.71.3467923

Firma Manuli Ekobal Sp. z o.o. została założona w roku 2002 roku we Wrocławiu jako przedstawiciel dwóch firm produkcyjnych: Manuli Stretch S.p.a. z Włoch oraz Ekobal s.r.o. z Czech. Założycielom zależało na połączeniu swoich zaawansowanych produktów w celu zaoferowania kompleksowych rozwiązań z dziedziny pakowaniu na polskim rynku. Misją firmy jest oferowanie zaawansowanych technologii pakowania obejmujących zarówno materiały oraz maszyny pakujące swoim klientom biznesowym potrzebujących zaawansowanych rozwiązań z zakresu pakowania ładunków całopaletowych w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa ładunku podczas przechowywania i transportu przy zminimalizowaniu kosztów .
W ciągu trzech lat swojej działalności firma Manuli Ekobal zdobyła znaczące miejsce jednego z największych dostawców zaawansowanych technologii opakowaniowych na rynku polskim. W chwili obecnej firma osiąga obroty na poziomie ok. 60 milionów PLN dostarczając ok. 10.000 ton folii stretch oraz ok.100 różnego rodzaju maszyn i systemów pakujących rocznie. Stanowi, to ok. 20-25% udziału w rynku w oferowanych materiałach opakowaniowych i maszynach. Firma Manuli Ekobal plasuje się w czołówce jako jeden z największych dostawców techniki opakowaniowej dla przemysłu. Oprócz podstawowych grup produktów, firma zajmuje się także dużo szerzej rozumianą techniką opakowaniową oferując materiały opakowaniowe oraz maszyny z zakresu: techniki spinającej (taśmy PP, PES, stalowe wraz z narzędziami i maszynami spinającymi), techniki taśm klejących (wszystkie typy przemysłowych taśm klejących wraz z osprzętem), techniki obkurczania (folie termokurczliwe i maszyny obkurczające) oraz inne materiały opakowaniowe, takie jak materiały tekturowe, materiały dla rolnictwa, itd.

Oprócz samej sprzedaży firma Manuli Ekobal zajmuje się także zaawansowanym doradztwem z zakresu technologii pakowania, optymalizacji kosztów pakowania, oferowaniem rozwiązań technologicznych, konfekcjonowaniem materiałów opakowaniowych oraz projektowaniem, produkcją i montażem maszyn oraz końcówek ciągów technologicznych na indywidualne zamówienie, dostosowane do potrzeb klienta oraz serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym sprzedawanych urządzeń. W chwili obecnej stale współpracuje z firmą ok. 40 osób. Centrala firmy wraz z głównym magazynem mieści się we Wrocławiu. Na terenie całej Polski działa sieć przedstawicieli i dystrybutorów regionalnych oraz są uruchamiane magazyny, które mają na celu zaopatrywanie lokalnych rynków oraz stanowiących centra logistyczne. Firma dzięki nowym inwestycjom, zatrudnianiu nowych osób, wchodzeniu na nowe rynki, poszerzaniu swojej oferty odnosi systematyczne sukcesy rynkowe. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, przede wszystkim stawiamy na jakość, profesjonalizm i szybką obsługę naszych klientów. Jako specjaliści w dziedzinie zabezpieczania ładunków oferujemy pełny i dopasowany do istniejącej i wymaganej sytuacji projekt rozwiązań technologicznych. Decydując się na współpracę z nami, każdy z naszych Klientów otrzymuje najwyższej jakości produkty i usługi.

Chcąc ułatwić i usprawnić kontakt z klientami zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej www.manuliekobal.pl. Zapraszamy także do składania zamówień w naszym sklepie internetowym, w którym można się także zapoznać z aktualną ofertą firmy oraz z aktualnymi promocjami. Będzie nam miło przywitać Państwa i zaprezentować szeroki wachlarz naszych wyrobów.Dane adresowe:
Głubczycka
Wrocław
Dolnośląskie
Poland