Metal - logo

Metal

+48.34.3721794

Firma z długoletnią tradycją, która swój rodowód wywodzi z zakładu rzemieślniczego powstałego jeszcze w okresie międzywojennym.

Bogactwo doświadczeń, przekazywanych z pokolenia na pokolenie podczas prawie 75 -letniej działalności, to kapitał , którym może się pochwalić niewielu producentów z tej branży a jednocześnie gwarancja solidności firmy i wysokiej jakości oferowanych towarów. Posiadane nowoczesne zaplecze produkcyjne w połączeniu z wiedzą fachową zatrudnionych pracowników owocuje zadowoleniem naszych kontrahentów.

Innym naszym atutem jest możliwość szybkiego, elastycznego reagowania na potrzeby rynku i spełnianie indywidualnych życzeń klientów. Sprzyja temu wielkość zakładu oraz wykonawstwo całego procesu technologicznego we własnym zakresie. Staramy się stale unowocześniać swoje produkty, na bieżąco porównując je z krajowymi i światowymi nowościami w dziedzinie połączeń budowlanych. Utrzymanie produkcji
na wysokim poziomie jakościowym, konkurencyjne ceny, terminowość realizacji zamówień oraz korzystne warunki sprzedaży to walory, które czynią z nas rzetelnego, godnego zaufania partnera.


Dane adresowe:
***
Częstochowa
Śląskie
Poland

Obszar działalności firmy Metal:
  • Opakowania