Plastics Group Sp. z o.o. - logo

Plastics Group Sp. z o.o.

+48.22.5750800

PLASTICS jest czołowym dystrybutorem płyt, folii, profili i półproduktów z tworzyw sztucznych na rynku polskim. Jest firmą ze 100% polskim kapitałem. Zatrudniamy ponad 100 pracowników z dużym doświadczeniem w branży. Do dyspozycji mamy 30 tys. m.kw. powierzchni magazynowej. Dostarczamy wysokiej klasy produkty, mające zastosowanie w wielu sektorach gospodarki:
reklamie, budownictwie,przemyśle,opakowaniach,poligrafii.
Nasza oferta obejmuje:

plexiglas, PCW, poliwęglany, polistyreny,
poliestry, płyty Al-PE-Al, płyty piankowe,
polipropyleny, polietyleny, poliamidy,
oraz inne tworzywa techniczne.

Sprzedajemy rocznie kilka tysięcy ton tych produktów.Oddziały firmy rozmieszczone na terenie całego kraju oraz centrala w Warszawie gwarantują naszym klientom szybkość i kompleksowość obsługi, ciągłość dostaw, łatwy i szybki dostęp do produktów zapewniają magazyny w:
Warszawie, Szczecinie, Koszalinie, Gdańsku, Gdyni, Olsztynie,
Lublinie, Rzeszowie, Zamościu, Wrocławiu, Opolu i Zielonej Górze.

Plastics Group nieustannie dąży do doskonalenia wszystkich aspektów swojej działalności, aby spełniać uznane polskie i światowe standardy.
Nasze atuty to:
szeroki asortyment, bliskość do klienta, szybkość dostawy, doradztwo techniczne. Dostarczamy produkty i świadczymy usługi, które wychodzą na przeciw oczekiwaniom naszych klientów. Nadrzędnym celem firmy jest dążenie do nieustannego podwyższania jakości obsługi. Spełniamy standardy i posiadamy certyfikat ISO 9001 uzyskany dzięki środkom z funduszu PHARE 2000.
Gwarantujemy markowej jakości produkty wraz z wszechstronnym serwisem przy atrakcyjnych cenach. Posiadamy w ofercie szereg najbardziej znanych marek:
Plexiglas, Dibond, Alucobod, Anwipor, Styrodur, Staron, Ondex, Cosmotherm, Lariver, Max.
Dane adresowe:
Kolumba 40
Warszawa
Mazowieckie
Poland