Pryma

+48.61.2823510

Szanowni Państwo!
Niniejszym mam przyjemność przedstawić ofertę naszej firmy dotyczącą produkcji etykiet termokurczliwych z folii PVC w postaci rękawa.
Szerokie zastosowanie etykiety tego rodzaju czyni ją bardzo atrakcyjną szczególnie ze względu na możliwość stosowania w opakowaniach o nietypowych kształtach dzięki bardzo wysokiej kurczliwości poprzecznej, która wynosi ca 60%, przy czym kurczliwość wzdłużna praktycznie 0%. Ogromne możliwości druku jakie oferujemy, a jest to druk w technice rotograwiury (9 kolorów) lub fleksograficznej (7 kolorów) daje wręcz nieograniczone możliwości dla projektantów etykiet, możemy nadrukować na folii dosłownie każdy wzór. Przy drukowaniu etykiet wszystko musi być wykonane na najwyższym poziomie. Klienci drukarń chcą aby produkty te rzeczywiście błyszczały w sklepach i nie godzą się na żadne kompromisy.
Oczekiwania dotyczące połysku i wierności barw są bardzo duże. Nasza firma gwarantuje wszystkie te uwarunkowania ponieważ, nadruk na naszych etykietach znajduje się po wewnętrznej stronie etykiety (rękawa) przez co zewnętrzna warstwa folii gwarantuje bardzo wysoki połysk. Umieszczenie nadruku w ten właśnie sposób ma również zdecydowany wpływ na uzyskanie większej intensywności barw oraz zabezpiecza sam nadruk przed uszkodzeniem.

W razie jakichkolwiek pytań jestem do Państwa dyspozycji.Dane adresowe:
Brodnica 48A
Brodnica
Wielkopolskie
Poland

Obszar działalności firmy Pryma:
  • Opakowania -> Etykiety, obwoluty, banderole
  • Opakowania -> Nakrętki, zamknięcia
  • Opakowania -> Nakrętki, zamknięcia -> Zamknięcia z tworzyw sztucz.
  • Opakowania