Gość: Henryk
2014-08-26 13:30
Czy dacie mi namiar na firmę która rozleklamuje opakowania kartonowe w internecie
Jestem producentem opakowań tekturowych. Chciałbym zaistnieć w internecie, dlatego też postanowiłem ze profesjonalna firma stworzy mi stronę sieci www. W której będą widoczne moje produkty wraz z cennikiem i kontakt do mnie.
Henryk z Krakowa
Gość: Mariusz
2014-09-09 21:00
Re: Czy dacie mi namiar na firmę która rozleklamuje opakowania kartonowe w internecie
Witam serdecznie,
polecam Panu firmę Optima IT z Torunia
Przygotują stronę internetową wg Pana potrzeb i poprowadzą skuteczną kampanię promocyjną w internecie (pozycjonowanie, reklama google, dodawanie ofert na portalach branżowych). Do tego nie są drodzy.
Pozdrawiam
Gość: Barbara
2014-10-13 20:45
Re: Czy dacie mi namiar na firmę która rozleklamuje opakowania kartonowe w internecie
ja polecam Grupę Intermedia - specjalizują się głównie w kampaniach na internecie
Gość: daniel
2014-10-26 19:35
Polecam Panu agencja bardingowa rebrandgroup
Gość: julka
2014-10-27 01:32
polecam marketingprewencyjny
Gość: Hubert QQQ
2014-11-07 13:51
Pomyśl o:

.pandaimport