Gość: Łukasz
2006-04-12 00:00
Farby do bezpośredniego kontaku z żywnością
Witam, zwracam sie do Państwa z pytaniem odnośnie farb fleksograficznych. Interesuje mnie zakup farb z atestem do bezpośredniego kontaktu z żywnością. W związku z tym mam pytanie czy są takie serie farb do kupienia? Chciałbym jeszcze dodać ze drukujemy farbami wodorozcieńczalnymi i UV. Z góry dziekuję za pomoc
Gość: Roman
2006-04-20 00:00
Re: Farby do bezpośredniego kontaku z żywnością
Tak istnieją farby do bezpośredniego kontaktu z żywnością, np. ma je Sun Chemical. Z jakim rodzajem żywności te farby się mają stykać i na jakim podłożu mają być drukowane.
2006-04-21 00:00
Re: Re: Farby do bezpośredniego kontaku z żywnością
Tak istnieją farby do bezpośredniego kontaktu z żywnością, np. ma je Sun Chemical. Z jakim rodzajem żywności te farby się mają stykać i na jakim podłożu mają być drukowane. Najcześciej są to wędliny, mięso. Drukujemy na papierze, papierze powlekanym, termicznym ale również folie PP PE.
2006-04-21 00:00
Re: Re: Re: Farby do bezpośredniego kontaku z żywnością
Najcześciej są to wędliny, mięso. Drukujemy na papierze, papierze powlekanym, termicznym ale również folie PP PE.
Gość: GraphiCAD
2010-01-23 14:43
Witam. Szukam farby ceramicznej do kontaktu z żywnością. Będzie służyć do wyrobu szklanych desek do krojenia - sitodruk.
Gość: 77kar
2010-05-24 22:02
Witam!
Gdzie mogę kupić farby sitodrukowe z atestem do kontaktu z żywnością?? Dodam że nadruki będą nanoszone na powłoki tekstylne. Pozdrawiam!
Gość: 77kar
2010-05-27 09:30
Z tego co sam ustaliłem do sitodruku może być używana dowolna farba, trzeba tylko znaleźć spożywczą do tkanin. Proszę o odp ile jest w tym prawdy.