Gość: Tomek
2003-09-17 00:00
Jak to opakować?
Witam! Miałem nadzieję że w tym serwisie znajdę odpowiedź na to pytanie, ale niestety. Proszę mi wiec coś poradzić... Jestem wydawcą. Chciałbym do katalogu dołączyć próbkę sypkiego preparatu. Zastanawiałem się by to zapakować w woreczki strunowe o rozmiarze 4x6cm (take wystarczą) lecz może jest jakieś lepsze rozwiązanie, tj. woreczki zaklejane. Nic takiego nie znalazłem. Każdy taki woreczek będzie trzeba przylepić do papieru i tu znów pytanie - co najlepiej? Wklejać to na klej czy może na taśmę dwustronną czy może są już woreczki przystosowane do takiego przykalejania? Z góry dziękuję za podpowiedź. Tomek
Gość: TOMEK RATAJCZAK
2003-09-23 00:00
Re: Jak to opakować?
Dzień dobry, wie Pan co moim skromnym zdaniem najlepiej przyklejać na klej (taki specjalny), ale nie na taśmę dwustronną ponieważ większość stron papierowych jest mało trwała i podejżewam że taka strona podarła by się przy pierwszej próbie odklejenia woreczka (raczej sam woreczek nie urwałby się tylko podarłby kartkę). Jeśli ma Pan strony tzw. Śliskie to bardzo dobrze, klej nie będzie stwarzał problemów. Acha jeśli chodzi o woreczki to ja również sądzę że strunówki są najlepszym rozwiązaniem. (Bo przecież nie ma takich małych woreczków samoprzylepnych (kto by się w to bawił))??? No ale cóż jeśli Pana takowe woreczki interesują to mam je w ofercie tylko proszę najpierw napisac na e-mail gulikroto@poczta.onet.pl co Pan o tym sądzi? Acha pisząc niech Pan nawiąże do tematu (czasami mam za dużo spraw na głowie). Pozdrawiam Tomasz Ratajczak
Gość: Stanisław Merecki
2003-10-12 00:00
producent oferuje woreczki zaklejane taśmą w wymiarach od 45x50mm stanplast@interia.pl
Gość: Tomek
2003-11-14 00:00
Jesteśmy firmą produkującą różne opakowania z kartonu.papieru,folii,zajmujemy się różnymi rozwiązaniami z tej branży możejesteśmy ci wstanie pomóc i rozwiązać twój problem. z powazaniem Bożena Skóra cartonpack@interia.pl tel. 032 6467510/11/12
Gość: Bożena
2003-12-05 00:00
Już raz odpowiadałam na Twoje ogłoszenie. Produkujemy różne opakowania i często rozwiązujemy takie problemy. kontakt. tel. 032 6467510 e-mail cartonpack@interia.pl