Gość: annam
2017-08-31 09:39
jakie opakowania ?
Dzień dobry, szukam porady. Prowadzę sklep z ekologiczna żywnością. zawsze dostawaliśmy opakowania od producenta. Teraz chcę zainwestować w opakowania z swoim logo.
Czy możecie mi coś doradzić? Jakie opakowania się najlepiej sprawdzają? Czy macie jakieś pomysły oprócz toreb papierowych?
Prowadzę również sprzedaż wysyłkową.

Liczę na Wasza pomoc.
Anna
Gość: PatrycjaWolosz
2017-09-12 09:48
Re: jakie opakowania ?
Szkoda, że nie napisała Pani o jaką żywność dokładnie chodzi i określiła, czy są to np. świeże warzywa, czy też produkty zapakowane w kartoniki lub słoiczki. Jeśli miałabym jednak doradzać coś uniwersalnego i najmniej kłopotliwego, to byłyby po prostu kartony wraz z wypełniaczami, jeśli chodzi o wysyłkę. Jeśli pyta natomiast Pani o pomysł na pojedyncze opakowanie dla każdej sztuki produktu z osobna, to zapewne też spisze się kartonik z cienkiej tektury, ale jak mówię, nie znam specyfiki Pani towaru. W każdym razie na pewno miłym akcentem dla klienta będzie własne opakowanie., Co do nadruków, to firmy zajmujące się opakowaniami zwykle mają możliwość drukowania i naniesienia np. Pani logo. Proszę poszukać, ja osobiście korzystałam swego czasu z firmy Waps-Kart. Było to co prawda kilka miesięcy temu, ale wydaje mi się, że przez ten czas jakość wykonania powinna być tak samo dobra.
Gość: Gość
2017-10-11 01:30
Re: jakie opakowania ?
Moim zdaniem dobrze sprawdzą się tekturowe opakowania, najlepiej wykonane specjalnie na zamówienie z logiem lub nazwą firmy. Są znacznie wygodniejsze niż torby papierowe.