Gość: Piotr
2004-09-05 00:00
Ładunek elektrostatyczny na butelkach
Witam jestem pracownikiem firmy pakującej sowje produkty w butelki plastikowe. Czy Ktoś zna producenta jakiegoś urządzenia które usuwa ładunek elektrostatyczny z opakowań. Problemem jest osiadanie kurzu na butelkach z powodu nagromadzonego ładunku elektrostatycznego.
Gość: Grzegorz
2004-11-08 00:00
Re: Ładunek elektrostatyczny na butelkach
Znam producenta, prosze wejść na stronę www.elcowa.fr,
Gość: grzegorz
2004-11-08 00:00
Re: Re: Ładunek elektrostatyczny na butelkach
jesli bedziesz miał problem ze zdobyciem tego sprzetu, to skontaktuj się ze mna jakoś pomogę, własnie sciagam ta firmę do Polski. gdubas@wp.pl
Gość: Maciek
2005-08-08 00:00
dejonizator ELTO z Torunia
www.elto.pl robi aktywatory i dejonizatory folii. kupiliśmy 2. jeden do butelek z wydmuchem zdejonizowanego powietrza, a drugi do folii termokurczliwej, która naładowana przewracała butelki przy robieniu zgrzewek.
Gość: Andrzej
2005-12-28 00:00
Neutralizacją ładunków elektrostycznych zajmuje się firma SIMCO ( www.simco.nl ). Mają agenta w Polsce,który rozwiązuje problemy klienta na maszynach produkujących butelki i inne opakowania,czyści butelki przed nadrukiem,zajmuje się etykietowaniem w formie produkcyjnej i wyposaża pakowaczki butelek w listwy i dmuchawy neutralizujące.Wszystko na miarę ! Adres maila : simco-polska@wp.pl
Gość: Mirek
2006-03-21 00:00
Szanowny Kolego! Trudno mi sądzić czy Panu udało się rozwiązać te problemy. Informuję,że jestem gotów się zaangażować w tą problematykę w uzgodnionym zakresie. Mieszkam w Łodzi.Jeśli jesteście zainteresowani to prosze o info. Kontakt: Mirekn3@wp.pl
Gość: Marek
2009-02-04 00:00
Re:Ładunek elektrostatyczny na butelkach
Witam,

Jeśli chodzi o eliminację ładunków elektrostatycznych w procesach produkcji to polecam firmę MS Bertol. Firma prowadzi wyjazdy do klientów, robi pomiary i montuje dejonizatory . Tel to firmy 508 42 02 01

Pozdrawiam,
Marek
Gość: Jacek
2009-05-18 00:00
Gość: jacek
2009-11-06 00:00
Miałem podobny problem i rozwiązałem go z ludźmi z firmy Bertol - kontakt jest na stronie www.jonizator-dejonizator.pl.
Przyjechali, zobaczyli pomierzyli, przedstawili konkretne rozwiązanie i po sprawie.
Gość: gościo
2009-12-17 22:21
Próbowaliśmy róznych wynalazków, a skończyło sie na zleceniu do SIMCO.
Oni rozwiazuja neutralizowanie oraz czyszczenie butelek ekonomicznie, bez bajerowania. obacz na ich polską stronę : www.simco.com.pl
Gość: SIMKO :)
2010-09-21 20:55
Nie reklamuj się z tym SIMKO i nie spamuj - drogie i do du....py