Gość: piotr
2007-06-21 00:00
Opinia dot. maszyn do produkcji kartonów
Interesują mnie maszyny firmy Kryma z pod Łodzii w związku z tym mam pytanie
- zastanawiam się nad kupieniem w tej firmie kilku maszyn .
jaka jest ich jakość , serwis , awaryjność może jest jakaś tańsza alternatywa ?
Proszę o opinie użytkowników maszyn tego producenta
kontakt : piotrmakowski@op.pl
Gość: marcin
2008-02-09 00:00
Re:Opinia dot. maszyn do produkcji kartonów
mi te mazyny się nie sprawdziły, zbyt mała wydajność i jakość, troszkę się psuły, od 2 lat pracuję na maszynach włoskich i bez problemu, lepiej kupić coś używanego włoskiego, niemieckiego jest tego troszke na rynku
Gość: Wiesław
2008-02-09 00:00
Zamierzam wejść w ten biznes w najbliższym czasie czy możesz podać jakieś linki ,adresy abym mógł się zapoznać z tymi maszynami
Gość: jessi62
2008-11-20 00:00
jeśli możecie pomóc-gdzie można kupić maszyny do produkcjikartonów klapkowych?
Gość: adam
2009-01-02 00:00
kup maszynyzchin.com
Gość: Adam
2009-03-31 00:00
Mam sloter z krymy do produkcji pudeł klapowych i jestem bardzo zadowolony. Pracuję na nim już dwa lata i na razie nic się nie dzieje. Wydajność 3000 szt na godz więc dla moich potrzeb jest aż nad to. Marcin ma na myśli pewnie wykrawarkę walcową - to taka technologia produkcji - cudów nie ma czy walcówka krymy czy innej firmy tempo pracy jest takie same. Jeżeli chodzi o mnie to Piotr ja Ci polecam maszyny krymy - no chyba że jesteś z okolic Mielca to kup jakąś chińszczyznę ;). Adres dla Wiesława: www.kryma.pl .
Co do maszyn włoskich i niemieckich to się zgadam z Marcinem - są to dobre konstrukcje. Natomiast problem polega na tym że to trochę tak jak z samochodami nikt się nie pozbywa sprawnego auta i zawsze trzeba coś naprawić/wymienić. Jest tylko taka różnica między samochodem, a maszyną do produkcji opakowań, że do samochodów części są ogólnie dostępne, a do maszyn nie. Tu też nie ma cudów wszystko się złużywa z czasem. Moja rada kupić coś nowego albo nie starszego niż dwa lata.
Co do opinii Adama to: nie kupujcie chińszczyzny bo ona nie działa. Kupiłem automat sztancujący (co prawda nie ze strony podanej powyżej - tylko sam sprowadziłem), nie byłem zadowolony - nikt nie chce tego naprawiać, a tym bardziej poprawiać. Większość firm zajmuje się tylko sprowadzaniem maszyn i nie zna się na ich obsłudze ani naprawie.
Gość: WOJTEK
2009-04-02 00:00
Zgadzam się z Adamem. Wykrawarka walcowa jest idealna na rozpoczęcie działalności. Tania, prosta maszyna i można robić na niej duże pudła. Na początku obsługuje się małe firmy, a potem w miarę rozwoju firmy i wzrostu zamówień można kupić coś wydajniejszego. Trudno zaczynać przygodę z produkcją opakowań od 20 metrowego BOBSTA.
Gość: ADAM_599
2009-04-22 00:00
Mam cały zakład wyposażony w maszyny z Wronek od Pana Jarysza przetwarzam dwa tiry tektury dziennie i nie mam zadnych problemów. mam 15 maszyn z tej firmy najstarsze maja kilkanascie lat. Zdecydowanie polecam tego producenta.
firma nazywa sie DELTA JARYSZ
Gość: ADAM_599
2009-04-22 00:00
jest jeszcze to www.jarysz.com.pl
Gość: Łukasz
2009-04-28 00:00
www.pack-mon.pl
Gość: Harnaś
2009-06-02 00:00
Witam
Kupiłem niedawno używaną rolsztancę, okładzina na górnym wałku jest nieco zużyta, czy ktoś mógłby podać mi namiary na firmę która zajmuje się wymianą tego typu okładzin,lub jakieś alternatywne rozwiązanie (np.zakup tworzywa + wymiana we własnym zakresie) jestem z południa Polski. Będę b. wdzięczny za informacje.
Pozdrawiam
Gość: DrukarniaEkspres
2009-07-09 00:00
A mojemu koledze się sprawdziły te maszyny.
Ekspres packaging
drukarnia <a href=" http://www.ekspres.biz">opakowania</a>
Gość: kuba
2009-07-29 00:00
Okładzinę do rolki, czyli poliamid, dostaniesz w Łowiczu w Rollerze, nibiją i wkleją na wałek ok 1600zł za mb. Jeżeli chodzi o Kryme, to mieliśmy od nich właśnie rolkę i od początku były problemy z lusterkami sferycznymi i fotokomórkami, ale jest to tak prosta maszyna, że łatwo ją naprawić we własnym zakresie, poza tym w okresie gwarancji przyjeżdżali na drugi dzień.
Gość: Maszan
2009-08-21 00:00
Przepraszam, za głupie pytanie, ale szef kazał mi znaleźć maszynę do produkcji kartonów gofrowych mini. Nie mam pojęcia co to jest takiego, czy ktoś może mi coś podpowiedzieć gdzie tego szukać?
Gość: plmosmo
2009-09-28 00:00
chodzi o maszyne do opakowań z tektury falistej :) goro tara to tektura falista po rosyjsku :)gofra to fala :)masz szefa rosyjsko-jezycznego ?
pozdrawiam