Gość: Mali
2011-03-31 14:54
Re: opłacalność produkcji opakowań kartonowych
Witam,
planujemy otwarcie produkcji opakowań klapowych głównie pod branże obuwniczą. Poszukujemy osób z doświadczeniem w tej branży, które podzielą się z nami swoim doświadczeniem lub są chętni do współpracy. Chętnych prosimy o kontakt na e-mail: rmikul@wp.pl
Gość: luk
2011-05-02 13:31
Witam Planuje otworzyc małom firemke z opakowaniami tekturowymi mieszkam w miasteczko około10 tys mieszkanców i na okolicy w promieniu 80km niema takiej firmy czy to jest opłacalne i jakie na poczatek trzeba miec maszyny niech ktos podpowie będe wdzieczny poz,gorąco
2011-05-02 13:37
aha i mam firme co od której bym kupywał tekture 3 wars i 5 warst pod firmom jezdze z góry Dziękuje meila justynahyska@imteria.pl
2011-05-02 13:48
[quote: luk]aha i mam firme co od której bym kupywał tekture 3 wars i 5 warst pod firmom jezdze z góry Dziękuje meila justynahyska@interia.pl
Gość: polar
2012-04-20 18:28
Gość: mateusz
2012-05-23 17:04
Witam
Mam propozycję by otworzyć działalność, produkcja opakowań z tektury.
Zapotrzebowanie miesięczne to 60 000 szt opakowań. Opakowanie jest teleskopowe [góra + dół]. Jaka jest zyskowność z takiego opakowania ? Czy zarobię na kredyt na maszyne, zus i czy jeszcze mi się coś zostanie? Proszę o poradę.

pozdrawiam Mateusz
Gość: Pr
2013-02-13 13:29
Nadal szukacie kogoś do współpracy... mam duże doświadczenie, duże mozliwości.... barbarosss@o2.pl
Gość: BRS
2013-02-25 11:10
Re: opłacalność produkcji opakowań kartonowych LUBUSKIE
Witam
Mam zamiar uruchomić produkcje opakowań.Poszukuję poważnych klientów oraz współpracownika znającego się na tej branży - marketing.
Gość: BRS
2013-02-25 11:11
Re: opłacalność produkcji opakowań kartonowych LUBUSKIE
olo116@o2.pl
Gość: ppmu
2013-07-16 16:06
Witam, mam 12 lat doswiadczenia w tej materii (projektowanie, jakosc, produkcja, laboratorium). Zainteresowany wspolpraca?
Gość: ppmu
2013-07-16 16:22
pm.techpak@gmail.com
Gość: kliker
2013-07-17 12:12
Moim zdaniem najbardziej się opłaca produkcja opakowań kartonowych. W porównaniu do opakowań szklanych to wydaje mi się o wiele droższym interesem ale pewnie przynoszącym duże korzyści finansowe...:P Jeżeli ktoś jest zainteresowany tym tematem zapraszam na stronę:
[url= http://www.panoramainternetowa.pl/ZPO-Karton-Konin-Piotr-Benk-opakowania-pudelka,f1916.html?akcja2=napisz] Karton-Konin[/url]
Pozdrawiam!!
Gość: sore20
2014-11-12 21:43
Niebawem otwieram firmę zajmując się produkcją pudełek i przekładek kartonowych (przemysł meblowy). Będę wdzięczy za informację, gdzie zakupię tanio tekturę (korzystać z falistej czy litej) i jakich maszyn będę potrzebował do rozpoczęcia produkcji?

Dziękuję.
Gość: falowana
2015-01-24 12:36
Witam,
Jestem projektantem / konstruktorem opakowań z tektury falistej z doświadczeniem. Poszukuję firmy która jest w stanie wycinać prototypy z plotera oraz zaprojektować opakowania (fasonowe, klapowe, innowacyjne), wykrojniki, pakowanie itp. itd.

kontakt: falowanatekturka@gmail.com
Gość: Krzysiek Krzys
2015-01-27 15:47
Witam moze mi ktos powiedziec dokladnie co robi bigówko-krajarka??? jezeli chodzi o bigowanie to ok wiem ale czy ta maszyna rowniez wykonuje szczeliny ??
Chcialbym sie dowiedziec jak najwiecej na temat produkcji opakowan tekturowych pomoze ktos??
Z gory dziekuje!