Gość: Mojito
2015-08-13 10:06
Re: opłacalność produkcji opakowań kartonowych
Jeśli ma się dobry produkt to wsyzstko jest opłacalne. Ja np długo szukałem na rynku ładnych toreb papierowych i znalazłem paperbag, firma ta bardzo się rozwineła i oferuje świetne torby, które nie raz zamawiam dla swojej firmy.
Gość: Pola89
2015-08-24 13:56
Ja też kupuję Paper Bag, są naprawdę ładne, tanie i ekologiczne :) Jest ich trochę do wyboru na stronie, nie powiem, że nie
Gość: Divine
2015-08-25 13:46
Torby Paperbag mają wzięcie, tym bardziej teraz, kiedy zwracamy uwagę na to, żeby wszystko było ekologiczne. Doskonale reprezentuje się z zielonym logo mojej firmy. Torebki są idealne na wręczanie w nich gadżetów czy po prostu zamiast zwykłej siatki w sklepie :)
Gość: teacher
2015-09-02 15:03
Serdecznie polecam Paper Bag, zamówilismy spory nakład z okazji rozpoczęcia roku szkolnego, wręczyliśmy dzieciakom male upominiki w torebkach podczas pasowania na ucznia , umieściliśmy logo szkoły oraz logo sowy jako symbolu mądrości. Dzieci były zachwycone. Świetna jakość, z pewnością jeszcze nie raz skorzystam.
Gość: Ajka
2015-10-02 12:19
Tak, ja też kupiłam tam torby, są bardzo wytrzymałe i mocne.
Gość: kupujacy
2015-12-21 17:29
firma kryma producent maszyn łodz
przemyślcie zakup .. .wg mnie bardzo nie dokładna firma mało estetyczna niekultularna podczas kazdego telefonu w sprawach gwarancyjnych w zasadzie wszystko z czym bys nie zadzwonił nic nie podlega gwarancji stwierdzaja telefonicznie ze wina nabywcy . . bez obrazy ale zajmijcie sie lepiej robieniem czegoś innego
Gość: Romero
2015-12-30 11:26
Paper Bag to beznadzieja. Jak można się tak sztucznie promować w internecie. Mi by było wstyd siać taką propagandę :d
Gość: sapruka2013@gmail.com
2016-02-09 16:45
dzień dobry
I zavut Bogdan Sapruka , widzę, że są zaangażowane w produkcji pudełek gafrokartonu
Chcę jechać do Lwowa , aby otworzyć małą produkcję cięcia gafrokartonu na pudełku
Mógłbym doradzić i powiedzieć o tej branży jako biznesu

sapruka2013@gmail.com
Gość: Export Promotions
2016-05-01 15:38
Firma zajmujaca sie od 1991 roku produkcja opakowan kartonowych poza Polska otworzy wspolnie z partnerem podobny zaklada w Polsce. Prosze o kontakt na email info@export-promotions.com.pl lub telefon +48 537 086 515
Gość: Paweł R
2016-05-23 15:29
Opłaca się wejść w biznes jeśli zainwestujesz w dobre maszyny- coś w stylu teccon powinno być dobrym rozwiązaniem. Zautomatyzowanie procesu na pewno przyśpieszy wszystko!
Gość: High
2016-12-01 11:04
Po co od razu zakładać interes oparty na produkcji. Może najpierw zacznij coś z gotowymi opakowaniami, skoro już chcesz iść w tym kierunku. Jest wiele pomysłów na to, aby w dzisiejszych czasach wykorzystać kartony i inne opakowania. Dobre zaopatrzenie znajdziesz w Crosspacku , tak na start i dalszą współpracę. Można nimi handlować z innymi firmami. Nie wiem czy produkcja w ogóle jeszcze się opłaca. Zastanów się nad tym, zobacz ofertę. Polecam, sama swojego czasu korzystałam z ich usług. Wszystko bezproblemowo i najwyższej jakości.
Gość: pawel
2016-12-26 02:05
witajcie tak troche poczytalem komentarze wasze i tez pracuje w firmie produkujacej kartony (9 lat) i tez sie zastanawiam zeby otworzyc cos swojego powiem wam ze idzie zarobic na tym interesie
Gość: wieslaw
2017-01-03 10:21
a ile tak naprawde trzeba miec na start zeby ruszyc z taką produkcją?
Gość: marekczarek
2017-01-05 11:03
ile jest potrzebne na start majac na mysli produkcje kartonow klapowych ?
Gość: wieslaw
2017-01-09 13:21
tak myslalem o klapowych, jest to jednak tansze rozwiazanie niz kartony wykrojnikowe