Gość: bartek
2017-01-14 00:45
Re: opłacalność produkcji opakowań kartonowych
mam znajomego ktory robi wykrojniki pod kartony ....jesli bylalby jakas potrzeba zrobienia prosze o kontakt czester3287@wp.pl
Gość: Kamil
2017-02-05 14:42
Chciałbym założyc firme z produkcja opakowac tekturowych , firma poczatkujaca jest jakas nadzieja ze sie utrzymam na rynku ? Jakies podpowiedzi na start ?
2017-02-07 12:57
Witam serdecznie mam podobny problem jak wszyscy tutaj .
Chciałem zapytać o opłacalność produkcji kartonów , jakiś czas temu wujek zaproponował mi otwarcie firmy z kartonami ponieważ ma firmę która zajmuje się wytwarzaniem kominków dachowych z plastiku i metalu rocznie sprzedaje około 400 tyś sztuk czyli potrzebuje tyle samo kartonów bo pakuje każdy kominek do osobnego kartonu , teraz na każdym kartonie jest nadruk z logiem firmy . Chciałem zapytać czy jest opłacalne na początek otwieranie działalności z takim zbytem i jakie konkretnie maszyny bym potrzebował , co nieco się orientuje bo już trochę siedzę w temacie ale szukam kogoś kto się na tym zna. Chciał bym na początku założyć firmę jak najniższym kosztem a potem się rozwijać , wujek ma w firmie od której teraz zakupuje kartony wykrojniki do sztanctygli więc z wykrojnikami nie będzie chyba problemu . Aktualnie pracuje na maszynach sztancujących etykiety więc jakieś pojęcie o sztancowaniu mam ;)

Pozdrawiam serdecznie i proszę o odpowiedź .
Gość: yaadowita
2017-02-11 16:26
witam... pracuje przy produkcji kartonow... produkujemy opakowania do kominków wentylacyjnych ( idzie tego mnóstwo)... u nas zamyka sie to na wykrojnik + drukarka + klej
Gość: Malej
2017-02-27 15:51
Witam, mam podobny pomysł...może pogadamy, wymienimy uwagi. Mój email: malej777@gmail.com
Gość: Napoleon
2017-04-07 10:52
Opłacalne chyba jest, ale ja już mam firmę, w której cały czas zamawiam kartony i pudełka - Master Pack z Rzeszowa. Bardzo dobrze wykonują opakowania i wszystkie zamówienia dostarczają w ekspresowym tempie. Bardzo podoba mi się u nich też, że są elastyczni i potrafią wyprodukować karton czy opakowanie w wybranym wymiarze. Nie ograniczają się tylko i wyłącznie swoimi standardowymi produktami, co mi akurat bardzo odpowiada, bo nieraz mam nietypowe zamówienia.
Gość: MichałC
2017-06-28 13:45
Na stronie unitas siedlce - opakowania dla pizzerii. Ciekawe wzory na opakowania polecam nie tylko do pizzy zachęcam również do udziału w zabawie do wygrania diwodorekmonotlenowy
Gość: mariobros
2017-07-08 23:27
A co sądzicie o firmie Global_pak z Wolicy, bo oni chyba zwijają już produkcję- może się gdzieś przenoszą-Bartek
Gość: Laser
2017-11-23 09:54
zakładającym własne firmy i nie tylko , oferuję wykrojniki wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach
z dobrym rabatem na start i oczywiście fachowym doradztwem.
biuro@laser-line.pl
Gość: Julian
2017-12-21 16:11
Biznes może byc opłacalny jak go zautomatyzujesz. Dopóki roboty nie są opodatkowane, dopóty bedziesz miał czysty zysk :) Nie musisz zatrudniac dużej ilości osób. Wystarczy tego pilnować. A opakowania zawsze będą schodzić na rynku. Co do tych robotów, to ja bym sie rozejrzał jednak u producentów, bo co nowe, to nowe - nikt w tym nie grzebał przed Tobą. Warto rzucić okiem chocby tutaj: Fanuc
Gość: Klaudiusz
2018-01-17 14:15
Biznes jest opłacalny. Zróbcie sobie najpierw analizę rynku i sprofilujcie klienta. Z ostatnich analiz wynika, że rynek opakowań kartonowych będzie rósł na pewno do 2020 roku i na tym nie poprzestanie. Wzrośnie zapotrzebowanie na proste opakowania do przesyłek (więcej zakupów przez internet). Główne wyzwania to niskie serie opakowań, duża elastyczność (różnorodność opakowań) i opakowania eko. Nie lubię jak ktoś piszę, że biznes jest nieopłacalny bo duże firmy mają monopol. Ale większość dużych firm nie jest w stanie zrobić opakowań nietypowych, wielkogabarytowych i niskich serii. I tu jest pole do popisu. Nasza firma istnieje na rynku od 25 lat i w tym się specjalizujemy. Też jest głupotą pisać, że ileś m2 tektury trzeba miesięcznie przerobić. Wszystko zależy od usługi i opakowania. Powodzenia
Gość: Malwina Gutek
2018-02-01 15:29
Produkcją opakować zajmuje się firma Big Plus z Wieprza, możesz ich poprosić o wstępną wycenę
Gość: aga36
2018-02-17 22:23
Jak dla mnie, to najlepiej zamówić takie opakowania na opakowania24. Firma ma profesjonalne rozwiązania. Jak widać zajmuje się nie tylko opakowaniami kartonowymi, ale również foliowymi. Oferta jest kompleksowa.