Gość: Mariusz
2004-10-08 00:00
Palety EURO
witam jestem mlodym abslowentem, od kilku jednak lat chodzi mi po glowie pomysl zalozenia firmy produkujacej Palety EURO. chcialbym nawiazac kontakt z firmami dzialajacymi na tym polu, posiadam dopiero hale magazynowa i produkcyjna w niedalekim czasie kupuje maszyny. chcialbym sie dowiedziec cos wiecej o procedurach, czy trzeba spelniac jakies wymogi jakosciowe, certyfikaty. moge szczerze powiedziec ze planuje nawiazac kontakty handlowe jesli to bedzie mozliwe wiec prosze pomozcie w uzyskaniu tych informacji. najbardziej interesuje mnie info od ludzi z branzy
Gość: paleciarz
2004-10-27 00:00
Re: Palety EURO
Dobra rada - nie wchodz w to bagno (i nie jest to złoścliwośc konkurencji)! 1' Musisz posiadac automatyczna linie (od 100 tys. euro) 2' od przyszlego roku obowiazkowo suszernie (120 tys. zł) 3' licencja, której teraz praktycznie nie ma możliwości uzyskania w Polsce po za nielicznymi gigantami w tej branzy 4' krytyczna sytuacja na rynku drewna w kraju (pod poznaniem z ceny 175 zł podbito do ok.800zł!!!) wiec jezeli nie masz zadnych powaznych znajomosci - nie dasz rady. Mogłoby się wydawać, ze jest to latwy i prosty interes ale wcale tak nie jest. Powodzenia i pozdrawiam
Dobra rada - nie wchodz w to bagno (i nie jest to złoścliwośc konkurencji)! 1' Musisz posiadac automatyczna linie (od 100 tys. euro) 2' od przyszlego roku obowiazkowo suszernie (120 tys. zł) 3' licencja, której teraz praktycznie nie ma możliwości uzyskania w Polsce po za nielicznymi gigantami w tej branzy 4' krytyczna sytuacja na rynku drewna w kraju (pod poznaniem z ceny 175 zł podbito do ok.800zł!!!) wiec jezeli nie masz zadnych powaznych znajomosci - nie dasz rady. Mogłoby się wydawać, ze jest to latwy i prosty interes ale wcale tak nie jest. Powodzenia i pozdrawiam
palety EUR
Gość: Małgorzata
2005-03-15 00:00
Cześć, jestem również zainteresowana tym tematem. Czy otrzymałeś jakieś inne odpowiedzi oprócz paleciarza - sceptyka? jeśli możesz to odpisz - gosia782@wp. pl
Gość: Paweł
2005-05-05 00:00
cześć. Mnie też chodzi po głowie ten pomysł. Nie mam moze zbytniego doświadczenia w tej branży ale chętnie bym spróbował. Jezeli macie jakeś pomysły pomóżcie. pawel.biuro@wp.pl