Gość: Maciek
2010-11-28 21:11
Praca inzynierska
Witam! Jestem studentem Politechniki Warszawskiej, kierunkek papiernictwo i poligrafia. Pisze prace inzynierska u prof. Hieronima Kubery z technologii opakowań. Moim zadaniem jest porownanie opakowan papierowych na cukier, laminatow na chipsy oraz folii alumiowej na blistrach od opakowan na leki oraz przedstawienie technologii druku na w/w materialach. prosilbym o pomoc w uzyskaniu informacji ktore drukarnie w Polsce (najchetniej najblizej Warszawy) wykonuja je. Wiem tylko ze w Formice nadrukowuja na alumiumiowych blistrach. Z gory dziekuej za pomoc. Maciek
Gość: już nie młody
2010-12-06 15:36
Re: Praca inzynierska
Witam Maćku. Polecam drukarnię z pod Warszawy Mondi Flexible Packaging z Solca koło Baniochy - kierunek na Konstancin Jeziorna. Wymieniony zakład produkuje opakowania w technice rotograviury i flexo. Wpisz sobie w wyszukiwarce GoldenLine Mondi Solec i popytaj.
Gość: Maciek
2010-12-07 21:06
dzieki dzwoniłem tam dziś ale niestety tam tylko opakowania z tektury a mi najbardziej zależy na odszukaniu kogoś kto zardukowuje laminaty i wogóle robi opakowania na chipsy
Gość: Zbyszek
2010-12-08 11:22
Maćku, Maćku pomyliłeś zakłady - rozumiem jesteś studentem byłeś zajebany po imprezie itp. Napisałem ci wyraźnie Mondi Flexible !
05-532 Baniocha, Solec
Telefon: 22 701 90 00
Fax: 22 701 90 91

W okolicach Warszawy jest zakład Mondi produkujący opakowania tekturowe - ale tektura należy do innej "diwizji"