Gość: Karol
2005-12-06 00:00
Praca w StoraEnso- Tychy
Proszę o informacje jak się pracuję i jakie są warunki pracy w dawnym intercellu w Tychach w działach handlowych. Każda informacja ważna Z góry b.dziekuje za info
Gość: dokańczacz
2006-01-12 00:00
Re: Praca w StoraEnso- Tychy
Stary, twoje pytanie mnie męczy ... nie odpowiem ci na nie. ale ci podpowiem jak może być w storaenso tylko .... a tu sobie dokończ
Gość: pytajacy
2006-01-18 00:00
Re: Re: Praca w StoraEnso
Witam, podobnie jak kolega ciekawia mnie opinie o pracodawcy Storaenso; aktualnie pracuje w branzy transportowej, lecz jestem bardzo zainteresowany ta firma, dzial handlowy v techniczny Prosze o info
Gość: pytajacy
2006-01-18 00:00
Re: Re: Praca w StoraEnso
Witam, podobnie jak kolega ciekawia mnie opinie o pracodawcy Storaenso; aktualnie pracuje w branzy transportowej, lecz jestem bardzo zainteresowany ta firma, dzial handlowy v techniczny Prosze o info
Gość: przez pośrednika
2006-11-17 00:00
Re:Praca w StoraEnso- Tychy
czyli przez work servis jesteś w obozie pracy, a przyjęty przez firme robisz zaa żebrana kase, ale zawiele sie nie narobisz
Gość: operator
2007-02-27 00:00
U nas w męskiej szatni na szafce wymalowana jest taka historyjka:
Przychodzi zmeczony work ze Stora Enso po pracy do sklepu i mowi: poprosze sok. na to sprzedawczyni odpowiada: ale mam tylko w kartonie! Na to wściekly work: nawet mnie nie wkurw...

Wiec wszystko jasne :D
Gość: mlody
2007-04-29 00:00
jest jeszcze jeden napis w toalecie meskiej
hasło reklamowe work service to ,,work service, czwart wymiar pracy"
napis na drzwiach ,,work service, nędzny wymiar płacy.." :D
Gość: pawel
2007-06-08 00:00
11111
Gość: LECH
2007-06-08 00:00
pracuje juz 10 miesiecy w CF.GOMMA. czestochowa, nie moge sie inaczej przyjac do gommy sie nie mozna, oczywiscie sa przyjecia bezposrednie ale dla wybranych któzy maja stawke ok 10zl/H przez work service masz tylko 8zl co jest nie zgodne z prawem. przy przyjmowaniu mne obiecywali ze pierwsze trzy umowy beda co miesiac przeduzane nastepnie dostane umowe na trzy miesiace a po trzech miesiacach na 6 miesiecy, i w ten o to sposob musze pracowac rok jako pracowniek work servicu.by byc pracownikiem gommy. tylko ze rzeczywistosc jest inna przeduzana umowe masz przeez rok co miesiac jest ich 12. jestes nie pewny co do przyszlosci swej pracy bdyz w kazdej chwili moge ci nie przedluzyc umowy, co wiecj sa premie ktore nigduy nie zobaczysz ale przechodza na konto work servisu ale do ciebie juz nie trafiaja.natomiast twoj zwieszchnik z gommy stosuje mobing wymuszajac nad produkcje straszac cie nie przedluzeniem umowy. i wten o to sposob jestes zajechany bo pracujesz na najciezszych maszynach gdzie najtrudniej jest wyrobic norme. z przerw na zjedzenie posilku nie jestes w stanie korzystac. a twoj zwieszchnik z gommy domaga sie zwiekszenia produkcji, caly czas im malo!!! nie jest wazne twoje zdrowie tylko ilosc wyprodukowanych detali. pzychicznie i fizycznie jestesm zajezdzony wykorzystany. ze tez nie ma dla nich prawa, wykorzystuja pracownikow finansowo ok 3tys zl rocznie od osoby zatrudnionych przez work service.przestrzegam przed korzystaniem z uslug work servce.
Gość: jack daniels
2008-02-22 00:00
Stora chwali się zyskami, a płaci marne grosze
taką mają politykę: produkować najlepszej jakości pudła najniższym kosztem (płaca pracownika)
a co do worków i innych pośredników to to namiastka niewolnictwa
Gość: TOP
2009-06-30 00:00
Witam Mam pytanie czy jest praca w stora enso i ile płaca na godzine i jacy ludzie pracują zgóry thx
Gość: aj niepodam
2009-08-11 00:00
pracowałem przez work serwis za 4,20 netto ta praca to jest masakra zalezy jaka maszyna przeszłem pod store pracowałem tam w sumie około 2 lata jestem młody i tak zapierdalałem wiecej obowiasków ale to nie istotne masz zapierdalac a najlepiej po 12 godz dziennie i 15 min przewy hahah co za firma a potem ciezko zachorowałem
Gość: pracownik
2009-12-06 00:00
praca jest jak kazda trzeba zapierdalac...
pod workiem z 1300 zarobisz... a pod firma na poczatek 1450 ;] i nie oczekuj na wiecej chyba ze sie starasz i dziobiesz;] pracuja tam same mlode osoby srednia wieku 25 lat :)
Gość: jo
2009-12-27 21:46
Praca nie jest zła, zarobki nie najlepsze ale pracowałem tam pół roku i jak dobrze trafisz to jest ok, przerwa na fajkę kiedy chcesz, miedzy czasie gazetka do poczytania i tak tam życie leci, a ci co mówią że się narobili to znaczy ze jeszcze porządnej roboty nie widzieli
Gość: ex pracownik
2010-04-29 23:40
zapytajcie kadry o rotację pracowników w dziale handlowym w ostatnich miesiącach :-)