Gość: Łukasz
2007-09-29 00:00
Produkcja opakowań tekturowych
Chciałbym się dowiedzieć na ilu m2 mogę rozpocząć produkcję opakowań kartonowych i czy to ciężka branża?
Gość: stman
2007-10-26 00:00
Re:Produkcja opakowań tekturowych
W sumie chyba ciezka sprawa
Musisz miec tekturnice - wszak tekture zrobic trza:) /z 20 m po dlugosci/
potem cos do druku i slotow i juz klapowki mozesz robic...
ale brazna ciezka i sprzetu troche trzeba kupic, bo na samych klapowkach nie wyzyjesz...
A tak powaznie to wszystko zalezy od asortymentu, jaki chcesz oferowac, sama produkcja fefco 0200, 201... nie zajmie wielkiej powierzchni, ale z kolei wtedy nie zarobisz na utrzymanie tekturnicy. Pewnie chcesz drukowac na pudlach - musisz magazynowac farby /zakladam ze 1 maszyna posluzy do ciecia slotow i druku/
Jezeli myslisz o opakowaniach "na dezodoranty" z mikrofali, to podstawowe flekso ci nie ztarczy i... gdybac mozna duzo...
Wszystko zalezy do tego co chcesz robic bo opakowania kartonowe to temat rzeka...
pzdr
Gość: Łukasz
2007-11-18 00:00
Serio muszę mieć tekturnice???? Przecież mogę kupić gotową tekturę i wycinać i chyba też zarobię.Od jakich opakowań najlepiej zacząć tzn. chodzi mi czy oferować do przemysłu spożywczego, chemicznego itp.
Pozdrawiam
Łukasz
Gość: xxx
2008-01-08 00:00
Bzdura. Nie musisz mieć wcale tekturnicy. W Polsce jest wiele firm , które sprzedają płyty tekturowe ( arkusze ) . Zamawiasz konkretny format do produkcji opakowania . Przeważnie minimum jakie musisz kupić to około 500 m2 tektury z asortymentu.
Gość: STMam
2008-01-17 00:00
Bzdura. Nie musisz mieć wcale tekturnicy. W Polsce jest wiele firm , które sprzedają płyty tekturowe ( arkusze ) . Zamawiasz konkretny format do produkcji opakowania . Przeważnie minimum jakie musisz kupić to około 500 m2 tektury z asortymentu.
Jak można odpowiedzieć serio na takie pytanie...
Przecież mozna kupić (albo zrobić rolówkę i zacząć na 100 m2 (wliczam magazyn i biuro)
Gość: Krzysiek
2008-01-31 00:00
Sprawa jest o tyle trudna że łatwo wpaść w kwadraturę koła:nie możesz znalezć klienta bo masz za wysoką cenę,a żeby więcej zamawiać musisz mieć więcej klientów. Chyba że ktoś będzie u ciebie kupował bez względu na cenę, i w ten sposób nabije ilośći. W każdymbądz razie na 100 m to napewno nie w tym interesie
Gość: ???
2008-04-18 00:00
witam szukam inf. na temat opakowań kartonowych ,prosze o inf. na 509 815 114
Gość: monika
2008-05-29 00:00
a jakich konkretnie opakowan z falistej, litej czy z kartonu? znam sie troche na falistej glownie produkcja i jakosc jesli cos Pana interesuje prosze pisac monsap@wp.pl
Gość: łukasz
2009-01-27 00:00
ja pracuje w branzy produkcja opakowan i nie tzreba nic samemu robic sa gotowe płyty ,masz wymiar szczelinarke i gotowy kartonik...włala
Gość: michał
2009-02-03 00:00
Chętnie porozmawiam z kimś na temat rozpoczęcia produkcji opakowań tekturowych.Myślę o rozpoczęciu takiej produkcji.Interesują mnie głównie opakowania na owoce. tel. 695676771
Gość: Pak-service Ewelina Konopka-Jóźwiak
2009-02-25 00:00
Uważam że dziś jest bardzo trudno produkować opakowania kartonowe w dobrych cenach i dobrej jakości, gdyż niestetu firma duże, koncernowe mają ogromną przewagę.
Gość: Pak-service Ewelina Konopka-Jóźwiak
2009-02-25 00:00
CO do opakowań na owoce to jeszcze chyba zostało trochę miejsca dla dystrybutorów, ale dla producentów absolutnie nie. Firmy koncernowe mają nawet maszyny do klejenia takich opakowań, które dzierżawią sowim klientom. Na 1 opakowaniu zarabia się do 10-14 groszy, więc jaka skala musi być sprzedaży łatwo policzyć. Chociaż rynek się rozwija. Ja bym postawiła na bardzo wydajne maszyny, a takie niestety są często dla przedsiębiorcy polskiego za drogie.
Gość: Maszan
2009-08-19 00:00
Przepraszam, za głupie pytanie, ale szef kazał mi znaleźć maszynę do produkcji kartonów gofrowych mini. Nie mam pojęcia co to jest takiego, czy ktoś może mi coś podpowiedzieć gdzie tego szukać?
Gość: honda
2009-12-23 16:06
Re: Produkcja opakowań tekturowych
1 000 000zł do obrotu. 4000 - 5000m pomieszczeń produkcyjno magazynowych,
SKROMNIE 1 500 000 ZŁ NA MASZYNY. DOBRYCH KLIENTÓW KTÓRZY BĘDĄ CHCIELI ZARYZYKOWAĆ NOWEGO DOSTAWCĘ, doświadczoną załogę.
Powodzenia.
Gość: lock1
2010-01-04 18:52
Re: Produkcja opakowań tekturowych
witam,

mam na sprzedaż używane po kapitalnym remoncie maszyny do produkcji opakowań tekturowych, atrakcyjna cena!!!
zainteresowanych proszę o kontakt 605-833-433