Gość: K.I.K.A.
2012-01-19 09:11
prototyp opakowana tekturowego
Witam,
ma pytanie dotyczące prototypu opakowania tekturowego.

Projektuję dla dużej firmy opakowanie na nowy produkt, będzie to pudełko kartonowe wym ok 20x20x4 cm z zawieszką z eurodziurką i wycięciem ( okienkiem ) na froncie.
Nie wiem gdzie można zamówić prototyp takiego opakowania ? ( wykrojnik sporządzę ), chciałabym zobaczyć na żywym przykładzie czy to co robię sprawdzi się, czy wykrojnik będzie dobry, czy pudełko utrzyma i zmieści produkt, mamy już inne opakowania tekturowe ale nie wiem czy z tej samej tektury określonej grubości da się zrobić to co chcę i czy wykrojnik będzie adekwatny etc.

Z góry dziękuję za wszelkie informacje i sugestie co zrobić żeby sprawdzić opakowanie zanim zleci się jego masową produkcję.

Pozdrawiam
Gość: Greg
2012-04-19 08:47
Re: prototyp opakowana tekturowego
packonsultant.manifo.com
Gość: propere.pl
2012-06-15 18:39
Mogę wyciąć opakowanie z tektury wg projektu. 1 szt.
Prześlij projekt i wszystkie informacje na ten temat a ja wycenię produkcję.
Jestem w Krakowie. Mój mail biuro@propere.pl
Pozdrawiam,
Andrzej.
www.propere.pl
Gość: euro_karton_pl
2012-10-16 19:18
najlepiej zwrócić się do profesjonalnej firmy zajmującej się produkcją wykrojników. Wiele z nich jeszcze przed wykonaniem wykrojnika wycina wzór na ploterze i przesyła do sprawdzenia. Jeśli coś jest nie tak, zawsze można to skorygować, nie fundując sobie późniejszych kosztów przeróbki wykrojnika.
Pozdrawiam
www.eurokarton.pl
Gość: gość
2012-11-09 14:43
to ma być opakowanie tekturowe czy kartonowe?
podane wymiary to wymiary wewnętrzne, konstrukcyjne czy może zewnętrzne?
sporządzisz wykrojnik? na pewno chodzi o narzędzie do sztancowania czy może chodzi o siatkę konstrukcyjną?
...
lepiej zwrocić się z takim tematem do firmy trudniącej się produkcją opakowan;
projektowanie szaty graficznej a projektowanie konstrukcji opakowan to dwie rożne profesje;