Gość: Jacek
2005-05-21 00:00
Przedstawiciel Handlowy-Pomoc
Witam serdecznie Właśnie rozpoczynam prace na w/w stanowisku w branży opakowań jednorazowych. Mam prośbę do działających na tym rynku PH: od czego zacząć pracę, na jakich Klientów sie nastawić. Za wszelkie rady i wskazówki będe wdzięczny. pozdrawiam
Gość: Zenon
2005-05-27 00:00
Re: Przedstawiciel Handlowy-Pomoc
dziwi mnie twe zapytanie.. rozumiem, ze skoro Cie zrekrutowli to musisz sie charakteryzować chociażby minimalną koncepcyjnością i twórczością.. pozdrawiam i powodzenia
Gość: Piotr
2005-06-03 00:00
Jak znajdziesz klieta ktory bedzie mial duze wymagania co do produktu to daj znac. Dostaniesz super projekt. Co do kasy to sie dogadamy. Moj GG 1710896 lub opak3d@wp.pl. Co bys nie mial, za kazde zlecenie graficzne kaska.
Jak znajdziesz klieta ktory bedzie mial duze wymagania co do produktu to daj znac. Dostaniesz super projekt. Co do kasy to sie dogadamy. Moj GG 1710896 lub opak3d@wp.pl. Co bys nie mial, za kazde zlecenie graficzne kaska.
Gość: Piotr Ek
2005-07-26 00:00
napisz do mnie o jakie chodzi Ci opakowania, ja sie tym zajmuje od lat, wiec moge pomoc, usmiech za usmiech , a reszta.. wiadomo. Sprzedaje opakowania: ekkoplast@wp.pl