Gość: TRANSBOX
2004-06-29 00:00
PRZEŹROCZYSTE PUDEŁKA NA BUTY.
Polecamy Państwu zapoznanie się z nowym produktem na rynku opakowań. Produktem tym wyszliśmy naprzeciw problemom klientów, głównie oczywiście kobiet, posiadających większą liczbę par butów. Obecnie nasz produkt pod marką transbox jest dostępny w wybranych salonach obuwniczych na terenie kraju. W licznych rozmowach i wywiadach z klientkami dowiedzieliśmy się o ich problemach z przechowywaniem i wyborem obuwia. Oto najbardziej powtarzające się: "Nie pamiętam w którym pudełku schowałam swoje upragnione buty" "Spóźniam się właśnie z tego powodu" "Wyciągając kolejno pudełka kartonowe z butami w poszukiwaniu tych właściwych, stwarza się natychmiast bałagan w szafie" "Nie widząc naraz pełnej kolekcji moich butów nie jestem w pełni świadoma swojego wyboru" "Zapomniałam, że w ogóle posiadam taką parę!!!". Przezroczyste pudełka na buty transbox w sposób oczywisty rozwiązują wszystkie te problemy. *1) transbox - zgłoszenie znaku towarowego - Urząd Patentowy RP nr Z-274506 *2) "Opakowanie na obuwie" -zgłoszenie wzoru przemysłowego - Urząd Patentowy RP nr Wp-4736
Gość: eRka
2007-02-09 00:00
Re:PRZEŹROCZYSTE PUDEŁKA NA BUTY.
Interesuje mnie cena!
Gość: Dolores
2007-04-19 00:00
Interesuje mnie cena i adresy salonów, w których można kupić te pudełka
Gość: thaji
2007-06-03 00:00
ceny są na stronie internetowej. Trzeba wrzucić transbox w wyszukiwarkę
Gość: iw
2007-07-18 00:00
Właśnie oglądałam TV Style o tym jak być perfekcyjną gospodynią i doradzano tam przechowywanie butów w przejrzystych pudełkach. Super sprawa. Dla mojej rodziny skończy się gehenna odszukiwania butów w opisanych pudełkach. Świetnie, że jest to dostępne na naszym rynku!
Gość: Asia
2010-01-21 19:15
Re: PRZEŹROCZYSTE PUDEŁKA NA BUTY.
wiem ze to stary post, ale pomysl rewelacyjny, kazda statystyczna babka bedzie wdzieczna! ja tez!!