Gość: Benedykt
2003-10-22 00:00
Szukam producenta opakowań do Soków typu "Tetra Pack"
Trafiłem na państwa stronę w internecie, bo poszukiwałem producenta opakowań do soków typu "TETRA PACK" . Może tą droga udami mi sie ustalić dane takiego producenta w Polsce lub kraju ościennym. Dane firmy Tetra Pack już posiadam. Bardzo proszę o pomoc. Pozdrowienia
Gość: Lech
2003-11-22 00:00
Re: Szukam producenta opakowań do Soków typu "Tetra Pack"
rozpoczynam produkcję opakowań typu "Tetra Pack" kontakt lechsz@interia.pl
Gość: EWA GANO
2005-01-12 00:00
Sprzedaz puszek aluminiowych
Nazywam sie Ewa Gano. Firma ktora reprezentuję ( CANPET sp. z o.o. z W-wy) sprzedaje puszki aluminiowe z napojami energetycznymi lub moze dostarczyc same puste puszki. Moga one posiadac logo firmy lub firma moze wykonac logo zgodnie z zamowieniem klienta . Kontakt: egano@spinet.com.pl Tel: 0 691 376 136
Gość: wioletta
2005-01-20 00:00
Re: Szukam producenta opakowań do Soków typu "Tetra Pack" stabilna firma holenderska szuka chetnych...
z tej strony klania sie biuro konsultingowo - doradcze z Holandii www.mathspronck.nl Jeden z naszych kontrahentow - projektant i producent rozwiazan technologicznych opakowan spozywczych, zwrocil sie do nas ze zleceniem poszukania w Polsce zainteresowanych wspolpraca polegajaca na rozwoju i rozbudowie ich zakladow z celem koncowym otwarcia preznego przedstawicielstwa w Polsce. Zainteresowanie? Niezobowiazujace rozmowy doprowadzaja niekiedy do owocnej wspolpracy. Kontakt - wszelkie dane na naszej stronie internetowej podanej wyzej. Chec rozmowy w j.polskim ? - telefon prywatny 0031 546 45 43 44.
Gość: Zbigniew
2005-12-02 00:00
Re: Szukam producenta opakowań do Soków typu "Tetra Pack"
Czy ma pan na mysli szwecki sprzet "Tetra Pak"? Jesli tak, to maszyny napelniajace tej firmy uzywaja roli specjalnego, wielowarstwowego, papieru, z ktorej formuja sterylne opakowanie i jednoczesnie napelniaja je plynem (sokiem, mlekiem, etc.). Producentem papieru jest przewaznie sama "Tetra Pak". Wiem ze ta firma uzywa rowniez maszyn, tzw. "gable top" do napelniania niesterylnych opakowan i te opakowania sa "pre-made" ale nie wiem przez kogo. Jesli do tej pory nie znalazl pan informacji na ten temat prosze dac znac, moj e-mail lkasior@pacificfoods.com , za kilka dni bede mial wiecej informacji na ten temat.