Gość: gość
2016-05-03 20:13
Re: UWAGA: UNIKAĆ DOSTAWCY SABA PŁOCK
Omijajcie tę firmę z daleka. Strasznie traktują wszystkich pracowników! 21 wiek, a tutaj....! Długości taśm podają w yardach, a nie w metrach..... Co ktoś bardziej ogarnięty to się zorientuje, że coś jest nie tak z długością zamówionego towaru. Masakra!
Gość: Łukasz
2016-07-19 17:24
---kategorycznie nie polecam !!!! ----zapłaciliśmy profromę z 8 dni zrobiło się 29dni kilkanaście prób kontaktu w końcu nie odbierali ... przysłali łaskawie towar a na nim nie dociągnięcia , taśmy kiebskiej jakości ,,,a na początku zachwalają co to są nie oni ..... człowiek będzie na przyszłość mądrzejszy !... w ewnetualnej reklamacji czy rekompensaty w formie rabatu zapomnijcie .... z takim nastawieniem do kienta oby jak naj mniej firm przetrwało na rynku ... odradzam, odradzam , jak ktoś już chce niech płaci połowę przed a druga po otrzymaniu towaru ....zaufajcie nie będziecie mieć w tedy kłopotu
Gość: krk
2016-09-26 14:57
Ktoś kto handluje w opakowaniach to wie że używa się nomenklatury w jaradach...
Gość: klient
2017-10-12 06:07
Witajcie. Osobiście nie polecam, fatalny kontakt, ale obiecuja obiecuja obiecuja gruszki...na w. Nie polecam, są pyszni .
Gość: Alias
2017-10-17 10:13
Kontakt tragedia, zamawiam u nich cyklicznie , żeby zamówić karton taśm trzeba wysłać 10 maili, zmieniają liczbe w zamówieniu,osoba Monika S. to istna pomyłka kilka razy dostałem info że towar jest i czeka czemu nie biore a później że jednak towaru nie ma! ZAMAWIAŁEM jedną a dostałem inną ,lipa