Gość: ostrzeżenie
2005-10-20 00:00
UWAGA: UNIKAĆ DOSTAWCY SABA PŁOCK
Chciałam ostrzec wszystkich zainteresowanych przed współpraca z firma "SABA Sp. z o.o." Kostrogaj 14a 09-400 Płock Firma, ta jest nierzetelna, niewiarygodna, potrzeby klienta sa jej obce. W przypadku reklamacji która jest nieodzwonym elementem handlu przy współpracy pomiędzy dostawca/klient, firma ta kompletnie ignoruje problem, co jest co najmniej żenujące, takie działanie kompletnie nie ma nic wspólnego z dobrem klienta. Oto jeden z przykładów: Reklamowany produkt wysyłany jest ponownie jako nowa partia produkcji z informacją, iz jest to towar pełnowartościowy?? a dlaczego, cyt"osczędnośc kosztów dostawcy" Pozdrawiam i prosze omijajcie tą firmę z daleka!!!
Gość: janek
2005-11-25 00:00
Re: UWAGA: UNIKAĆ DOSTAWCY SABA PŁOCK
a ja handluje z ta firma i jest OK
Gość: Ania
2007-03-13 00:00
Re:UWAGA: UNIKAĆ DOSTAWCY SABA PŁOCK
Ja też próbowałam wspólpracować z firmą SABA. Też reklamowałam towar, który wart był kilkanaście tysięcy zł. Kontakt utrudniony. Firma daje mały rabat, ale z bublem trzeba sobię radzić samemu. Nie polecam.
Gość: Andrzej
2008-07-04 00:00
Chyba już nieaktualne ostrzeżenie od prawie dwóch lat współpracuje z tą Firmą i jest ok - i do tej pory nigdy nie miałem kłopotów.
Gość: Grzegorz
2009-02-16 00:00
a ja handluje z ta firma i jest OK
ok
Gość: ewelina
2009-04-25 00:00
mój tata tam pracuje
Gość: marian
2009-08-07 00:00
mój tata tam pracuje
no myślę że to jest dostateczna rekomendacja.
Gość: ziomek
2010-10-08 16:57
a ja tam pracowalem i powiem wam ze h.. nie ludzie tam pracuje same p.....i zlodzieje unikajcie tego syfu jedynie co tam jest fajne to mesiek wlasciciela najnowszy sls-ik
Gość: tajny:))
2011-05-10 00:07
no to masz zle informacje bo jeździ teraz Porsche Panamerą 500 koni:))
Gość: Klient
2011-09-20 10:14
Ja też z nimi współpracowałem. Zamawiałem taśmę papierową, różne rozmiary. Cena niska, ale i jakość do niczego. Taśmy miały mieć 25m, a po około rdwóch latach współpracy zorientowałem się, że taśma ma 22m. Po zgłoszeniu problemu stwierdzili, że to widocznie taka partia. Zerwałem z nimi współpracę bo u innych producentów zapłacę podobnie za 1m taśmy i nie będę się wstydzić za jakość towaru który sprzedaje swoim klientom. Jestem przekonany, że oszukiwali mnie od samego początku i innych swoich klientów też tak oszukują. MIERZCIE TAŚMY - NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ!!!
Gość: Marek
2011-10-22 23:07
A u kogo teraz kupujesz ? Ja z nimi nie mam klopotów poza cięzkim kontaktem telefonicznym, ale warto mieć kogoś w zanadrzu.
Gość: Dawid
2012-10-19 21:33
A ja chcę tam iśc do pracy, ciekawe, moze ktos zalatwic tam pracę ?? prosze o kontakt 798163051, słyszałem ze tam tylko po znajomosci mozna się dostac
Gość: Oszukani
2013-08-14 11:55
Niestety jest rok 2013 a w tej firmie nic się nie zmienia. Od dwóch i pół miesięcy czekam na dostawę taśm pakowych. Sam domagałem się wystawienia zamówienia, nawet proformy, której i tak nie powinniśmy płacić, bo juz korzystaliśm zich usług. Żadnego kontaktu z ich strony, żadnych terminów, zasad działania. Dostawałem maile - dwa razy - z potwierdzeniem, że taśma juz do mnie wyjeżdża a potem info, że trzeba zapłacić za wszystko z góry, gdy się dopytałem o co chodzi. Czy tak się dzisiaj działa? Przestrzegam.
Gość: ryjek
2014-07-22 11:59
Firma tragedia kopiuje taśmy klientów i chwali się nimi na targach obłuda i żenada . Fuu
Gość: żenadafu
2014-08-11 15:34
Może nie kopiuje a wasi klienci zamawiają już w Sabie zamiast u was?