Gość: Bartek
2006-02-09 00:00
Wysyłka opon - w co najlepiej pakować?
Witam serdecznie! Chciałbym się zapytać, w co najlepiej jest zapakowac opony do wysyłki? A może Ktoś z Państwa ma doświadczenie w tym temacie i byłby skłonny podzielić się nim ze mną? Dziękuję za wszelkie uwagi i sugestie.
Gość: Wojtek
2006-05-16 00:00
Re: Wysyłka opon - w co najlepiej pakować?
Ostatnio kupowalem na www.opony.com i dostalem je kurierem wogole nie opakowane, tylko spiete parami taka tasma z naciagiem. pozdr.
Gość: John
2008-06-04 00:00
Re:Wysyłka opon - w co najlepiej pakować?
Gość: Jeanpaulo
2011-11-05 16:46
Opony najlepiej owinąć w czarną folię (np. z worka na śmieci) i skleić mocno plastrem.

Polecam wysyłkę opon przez www.gopost.pl. Ja wysyłam już od dłuższego czasu i wszystko jest ok.

Paweł.
Gość: euro_karton_pl
2012-10-16 19:08
znając sposoby postępowania kurierów z paczkami, lepiej byłoby je jednak czymś zabezpieczyć, np. tekturą, folią stretch...
www.eurokarton.pl
Gość: Karl
2013-03-18 11:24
Miałem podobny problem z oponami i innymi częściami samochodowymi. Wiedząc, jak paczki są zazwyczaj traktowane oddałem pakowanie w ręce specjalistów z www.pako-bud.pl. Tanio i dokładnie, polecam
Gość: Karl
2013-03-18 11:25
Miałem podobny problem z oponami i innymi częściami samochodowymi. Wiedząc, jak paczki są zazwyczaj traktowane oddałem pakowanie w ręce specjalistów z www.pako-bud.pl. Tanio i dokładnie, polecam
Gość: gość
2013-03-22 20:05
Witam. Z własnego doświadczenia wiem,że najlepszym sposobem zapakowania takowego ładunku jest folia stretch. Opony spięte po dwie sztuki, od środka taśmą pakową oraz folią stretch. Najlepiej oznakować jakimś rzucającym się w oczy kolorem(naklejone żółte kartki z podpisem) żeby się nic nie pomyliło. Polecam taśmy pakowe firmy pranapack. www.pranapack.pl .
Pozdrawiam
Gość: Hurtownia
2013-04-19 22:28
Witam!
Ponieważ niektóre firmy kurierskie wprowadzają wymóg owinięcia opon do wysyłki w całości folią stretch, dotychczas często stosowane wiązanie taśmą PP przechodzi powoli do lamusa. Na polskim rynku pojawiła się gama owijarek poziomych FEV przygotowana do owijania opon stretchem. Więcej: http://OwijarkiPoziome.pl