Gość: Ratec
2012-03-23 14:11
Zarządzanie materiałami opakowaniowymi
Witam,

Pracuję w szybko rozwijającej się firmie z branży spożywczej. W firmie istnieje problem z odpowiednim zarządzaniem materiałami opakowaniowymi - wśród jednej marki używanych jest kilka wzorów opakowań (z ceną, bez ceny, różne wzory etykiet). W wyniku tego zarządzanie materiałami jest trudne (wywołanie zakupu odpowiednich materiałów opakowaniowych, wydawanie przez magazyn dobrych wzorów opakowań na pakowanie/rozlew) i powoduje straty.

Zwracam się do ekspertów, którzy mogą mi zaproponować system, mogący usprawnić zarządzanie materiałami opakowaniowymi od zamówienia opakowania, przez produkcję, do wydania produktu z magazynu).

Z góry dziękuję za odpowiedź
Radek

Pozdrawiam
Gość: Mariusz
2012-04-17 05:19
Re: Zarządzanie materiałami opakowaniowymi
Proszę napisz do mnie postaram sie pomuc tylko potrzebne są jeszcze informacje jakie opakowania
Mariusz._krol@wp.pl
Gość: Greg
2012-04-19 08:34
packonsultant.manifo.com
Gość: kasia78
2015-03-29 23:51
Najlepiej zapytać się specjalistów w tej dziedzinie, takich, którzy mają wieloletnie doświadczenie w tej branży… na myśl przychodzi mi Polpak. Słyszałeś o tej firmie? Oni są na rynku opakowań 20 lat! Cały czas wystawiają się na różnych targach. Mają produkty naprawdę świetnej jakości. Moja firma kiedyś zakupiła od nich m.in. kartoniarkę, ale mają tam masę innych produktów z zakresu opakowań. Skontaktuj się z nimi, oni najlepiej CI doradzą w tej kwestii.