Gość: Michał
2004-12-01 00:00
ZNAKOWANIE OPAKOWAŃ > PILNE !
usilnie poszukuje unormowań prawnych dotyczacych znakowania opakowań. Chodzi mi o znaki, które występuja na opakowaniu każdego produktu (te najbardziej ogólne). Jeżeli ktos byłby mi w stanie pomóc z góry bardzo dziękuje.
Gość: BHMsoft Marcin Uliński
2004-12-04 00:00
Re: ZNAKOWANIE OPAKOWAŃ > PILNE !
Jeżeli chodzi Panu o sposoby etykietowania / znakowania opakowan to www.ean.pl powinno Panu pomóc. Jeżlei szuka Pan systamów, kóre wspomogą znakowanie i śledzenie produktów ( także według norm europejskich TRACEABILITY - wchodzi w życie 01.01.2005 r.) zparaszam na www.bhm.com.pl
Gość: Bogdan
2005-01-10 00:00
Wykaz ważniejszych aktów prawnych jak i informację co klient musi wiedzieć i widzieć drukawała Rzeczpospolita w wydaniu z 27 kwietnia, 2004. Pozdrawiam.
Gość: Asia
2005-01-11 00:00
Piszę pracę licencjacką na temat marketingowej roli opakowań. Polecam książki z zakresu logistyki, tam są opisy razem z rysunkami. Dosyć ogólną jest np.: "Opakowania" W. Nierzwicki, M.Richert, M.Rutkowska, M.Wiśniewska tam są odsyłacze do innych pozycji. Jeżeli masz coś ciekawego to będę wdzięczna za informacje o opakowaniach, szczególnie o kosztach. Pozdrawiam AsiaK adres: joannakobler@wp.pl
Gość: Asiak
2005-01-11 00:00
Re: Re: ZNAKOWANIE OPAKOWAŃ > PILNE !
o znakach graficznych na opakowaniach zgodnych z wymogami UE Na dzień dzisiejszy obowiązuje norma EN-ISO 980/2001.
Gość: folik
2005-02-09 00:00
Re: Re: ZNAKOWANIE OPAKOWAŃ > PILNE ! Podaj emaila to cos ci wysle, pisze prace inz na temat opakowan i studiuje towaroznawstwo, mam wiec troche materiałów. Pozdrawiam.
ja pisze prace magistersa o opakowaniach. jak ktos zna jakies fajne ksiazki o tej tematyce w mniare aktualne to prosze o informacje. smop2@wp.pl
Gość: maliola
2005-03-16 00:00
Re: Re: ZNAKOWANIE OPAKOWAŃ > PILNE ! Podaj emaila to cos ci wysle, pisze prace inz na temat opakowan i studiuje towaroznawstwo, mam wiec troche materiałów. Pozdrawiam.
czy ktoś coś wie na temat oznaczenia opakowań (laminaty) symbolem ASA 7 - podobno wymóg europejski, a na pewno na Czechy i Słowację, czekam na info: maliola@tlen.pl
Gość: iwona
2005-03-31 00:00
Dz.U.02.220.1856
Gość: Justyna
2005-05-17 00:00
cześć. potrzebuje informacje. też studiuje towaroznawstwo. znakowanie opakowań produktu spożywczego i przemysłowego- tj.temat. czekam jeszcze dziś adres: justynanaczk@poczta.onet.pl
Gość: Małgośka
2005-06-01 00:00
Cześć, poszukuję materiałów na temat oznaczania opakowań zwrotnych nie ESD. Czy mołabym uzyskac od Ciebie materiały pomocne. Zauważłam iż masz orientacje w tym temacie Jeśli nie byłoby problemu prześlę Ci mój e-mail Serdecznie pozdrawiam
Gość: Kada
2005-07-13 00:00
Re: Re: ZNAKOWANIE OPAKOWAŃ > PILNE !
Witam, szukam znak graficzny umieszczany na opakowaniach z kontenerkiem na śmieci, ew. przekreślonym, czesto stosowane na opakowaniach na oleje silnikowe. Będę wdzięczna za pomoc: zielonakarolcia@poczta.fm
Gość: ania
2006-01-12 00:00
bardzo potrzebuje temat obligatoryjnośc znakowania opakowań
Gość: matylda
2007-02-27 00:00
Re:ZNAKOWANIE OPAKOWAŃ > PILNE !
Pilnie poszukuję materiałów na temat opakowań aluminiowych stosowanych w przemyśle spożywczym.
Gość: anka
2008-01-10 00:00
byłabym wdzięczna za jakieś wiadomości na temat opakowań do oleju spożywczego.Z góry dziękuje.
Gość: Iwonka
2008-01-14 00:00
Witam!! Pilnie potrzebuję prace licencjacką z towaroznawstwa na dowolny temat na przykładzie firmy X, bardzo proszę o szybką odpowiedz