Masterchem - awans w rankingach

Masterchem, jeden z czołowych polskich producentów opakowań PET odnotował wyższe miejsca w prestiżowych rankingach niż rok temu.

Komentarze: 0

Georg Utz w gronie Efektywnych Firm 2017

Georg Utz, wiodący producent pojemników i pudełek plastikowych, a także różnego rodzaju produktów z tworzyw sztucznych, został laureatem rankingu Efektywna Firma 2017, przeprowadzonego przez Instytut Europejskiego Biznesu.

Komentarze: 0

Supravis Group z tytułem Diamentu Forbesa 2018

Firma Supravis Group S.A., czołowy producent opakowań do żywności w Europie Środkowo-Wschodniej, z dumą informuje, że znalazła się w gronie laureatów nagrody Diamentów Forbesa, od jedenastu lat przyznawanej najdynamiczniej rozwijającym...

Komentarze: 0

Inwestycje oraz innowacje w Supravis Group

Supravis Group, jako czołowy producent opakowań do żywności w wysoko rozwiniętej Europie Środkowo-Wschodniej, może w pełni wykorzystać nowe rozwiązania na europejskim rynku opakowań, głównie dzięki agresywnej strategii inwestycyjnej.

Komentarze: 0

Politech świętuje 20-lecie działalności

Politech, ceniony na świecie producent opakowań kosmetycznych, świętuje w tym roku 20-lecie istnienia firmy. Z okazji jubileuszu czytelnicy firmy będą mogli liczyć na wiele wyjątkowej treści. Co miesiąc planuje ona umieszczać na swoim...

Komentarze: 0