Thomas Rajcsanyi - nowy dyrektor Sappi Alfeld

Thomas Rajcsanyi objął stanowisko dyrektora zarządzającego papierni Sappi Alfeld GmbH. Nominacja spowodowana była rezygnacją dotychczasowego dyrektora - Stefana Karrera.

Komentarze: 0

Dobry start nowego karton Performa Brilliance

Od niedawna w ofercie Stora Enso pojawił się karton Performa Brilliance. Produkt cieszy się coraz większą popularnością na rynku zastosowań graficznych. Po testach w kilku zakładach poligraficznych, został on wdrożony w codziennej...

Komentarze: 0

Rozwój rynku maszyn opakowaniowych

Badacze z organizacji Ucima zaprezentowali trzyletnią prognozę globalnego zapotrzebowania na tego typu urządzenia z podziałem na obszary geograficzne, rodzaje maszyn i obsługiwane sektory. Stowarzyszenie włoskich producentów maszyn...

Komentarze: 0

Certyfikat Underwriters Laboratories dla Moplen EP448T

Gatunek do wtrysku z oferty BOPS - Moplen EP448T uzyskał certyfikat UL. Gwarancja wysokiego stopnia bezpieczeństwa oraz możliwość użycia gatunku jako komponent dla wyrobów końcowych, również poddawanych takiej certyfikacji.

Komentarze: 0

Nowa butelka PET zbiera pozytywne opinie

RPC Promens Consumer Innocan wpowadzi nowe butelki barierowe PET o pojemności 750ml. Nowe opakowania są bardziej ekonomiczne, wygodne i elastyczne.

Komentarze: 0