Aktualności

Nowy dyrektor naczelny w zarządzie Ishida Europe

Graham Clements - dotychczasowy dyrektor naczelny firmy Ishida Europe przekazał swoje obowiązki. W maju 2016 roku oficjalnie przechodzi na emeryturę. Sprawdź kto został nowym dyrektorem.

Komentarze: 0

Plebiscyt Zasłużeni Polskiej Izby Opakowań

30 czerwca mija termin zgłaszania kandydatów do tytułów Zasłużony dla Przemysłu Opakowań oraz Firma Zasłużona dla Przemysłu Opakowań. Oba tytuły te przyznawane są przez Polską Izbę Opakowań od 2008 roku.

Komentarze: 0

Greiner Packaging wzmacnia swoją pozycję rynkową w Turcji

Spółka Greiner Packaging nabyła 51% większości udziałów w Teknik Plastik i Teknik IML z Grupy Özata. Dzięki temu stała się absolutnym liderem na rynku opakowań z tworzyw sztucznych dla produktów mlecznych w Turcji.

Komentarze: 0

"Co za tydzień w branży opakowań"

Rozpoczynamy nowy cykl artykułów. "Co za tydzień w branży opakowań", czyli najważniejsze informacje w opakowalnictwie z ubiegłego tygodnia .W każdy poniedziałek kliknij i bądź razem z nami na bieżąco.

Komentarze: 0

COM Maszyny Pakujące Sp. z o.o. pod skrzydłami ATS

Firma ATS z siedzibą główną w Szwajcarii przejęła specjalistę z branży opakowań – przedstawicielstwo COM Maszyny Pakujące Sp. z o.o. To bardzo korzystne rozwiązanie dla klientów. Przedsiębiorstwo zajmujące się technologią...

Komentarze: 0