Rozbudowa zakładu firmy Georg Utz zakończona

Georg Utz Sp. z o.o. - szwajcarski producent pojemników i palet dla logistyki i magazynowania z tworzywa sztucznego, zakończył rozbudowę zakładu produkcyjnego w Kątach Wrocławskich.

Komentarze: 0

Konkurs ART OF PACKAGING 2017 - wyślij swoje zgłoszenie!

Perły wśród Opakowań to ogólnopolski Konkurs na najlepsze opakowanie roku. Od 2006 roku organizowany jest w Poznaniu i promuje branżę związaną z nowoczesnym przemysłem opakowaniowym. Przed nami 11. edycja pod hasłem „No Limits”.

Komentarze: 0

BASF Colors & Effects z nowymi bezpiecznymi pigmentami

Trwające obecnie w Düsseldorfie targi K 2016 to dla firmy BASF Colors & Effects doskonała okazja do zaprezentowania swoich nowości: produktu Paliotol® Yellow K 1750 oraz pigmentu efektowego Lumina® Royal Dragon Gold.

Komentarze: 0

Nowa inwestycja Dunapack Eurobox Polska

Firma Dunapack Eurobox Polska jest obecna na polskim rynku opakowaniowym od 1999 roku. Obecnie spółka przygotowuje się do nowej inwestycji. Firma nabyła działkę o powierzchni 12 ha pod budowę nowego zakładu opakowań z tektury falistej....

Komentarze: 0

Wynalazczość Grupy Azoty ZAK S.A. nagrodzona!

Dzięki opracowaniu idei dodatku do tworzyw sztucznych, we współpracy z Instytutem Chemii Przemysłowej w Warszawie, firma zdobyła Platynowy Medal podczas wystawy International Warsaw Invention Show (IWIS 2016).

Komentarze: 0

BASF Polska wspiera gospodarkę o obiegu zamkniętym

W dniach 6-7 października w Łodzi odbył się IV Międzynarodowy Kongres Biogospodarki, zorganizowany w ramach Tygodnia Biogospodarki przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego.

Komentarze: 0

SILBO - nowa nazwa spółki Agrotex International

Agrotex International Sp. z o.o. to polski producent opakowań. Firma istnieje na rynku już blisko 20 lat. Założycielem Agrotex International jest Marcin Śpiewok, który z niewielkiego przedsiębiorstwa na przestrzeni lat wykreował dojrzały...

Komentarze: 0

Plast-Box podnosi stopy

Grupa kapitałowa Plast-Box, zajmująca się produkcją opakowań z tworzyw sztucznych i prowadząca sprzedaż na terenie większości krajów europejskich, w okresie trzech kwartałów 2016 roku podniosła stopę zysku netto z 4,6 % w 2015, do 7,1...

Komentarze: 0