"Co za tydzień w branży opakowań"

Sprawdż co wydarzyło się w branży opakowań w ubiegłym tygodniu. Największy zbiór informacji, wydarzeń i ogłoszeń.

Komentarze: 0

Ruszyła fabryka puszek PET Invento

24 września w Gryfinie odbyło się oficjalnie otwarcie zakładu produkcyjnego firmy Invento. Fabryka oferuje przede wszystkim usługę rozdmuchu puszek PET, ale także rozlewu na tej samej linii.

Komentarze: 0

25-lecie Tetra Pak w Polsce

Jeden z największych dostawców najlepszych rozwiązań procesowych i opakowaniowych dla przemysłu spożywczego świętuje w tym roku 25. rocznicę założenia oddziału w Polsce. Zobacz jak rozwinął się polski oddział Tetra Pak.

Komentarze: 0

Wzrasta popularność pakowania żywności w atmosferze ochronnej

Popularna metoda MAP, czyli pakowanie w atmosferze modyfikowanej to jedna z najważniejszych technologii w przemyśle spożywczym. Jest to szczególnie istotne w sektorze mięsnym. Tam obok pakowania próżniowego, metoda MAP wykorzystywana jest...

Komentarze: 0

Opakowanie może zwiększyć sprzedaż

Produkt sprzedaje się dzięki swojemu opakowaniu. To jak wykonany został projekt jest pierwszym sygnałem do zdobycie klienta i zwiększenie sprzedaży.

Komentarze: 0

Rośnie recykling opakowań szklanych w UE

Europejska Federacja Opakowań Szklanych opublikowała dane dotyczące recyklingu opakowań szklanych. Według FEVE średni poziom recyklingu we wszystkich 28 krajach Unii Europejskiej po raz pierwszy osiągnął 73%.

Komentarze: 0

"Co za tydzień w branży opakowań"

Przedstawiamy najnowszy skrót informacji branżowych z ubiegłego tygodnia. Sprawdź co się wydarzyło w opakowalnictwie.

Komentarze: 0