Tysiące róż od Carlo Rossi na Dzień Kobiet

Carlo Rossi – najpopularniejsza marka wina w Polsce – jak co roku przygotowała specjalną niespodziankę na Dzień Kobiet. Tego dnia na butelkach wina Carlo Rossi pojawi się tysiące róż.

Komentarze: 0

Problem z wyborem właściwej porcji makaronu? Już nie.

"Chciałem rozwiązać problem jak zawsze mam przy gotowaniu spaghetti, że zawsze używam za dużo" powiedział autor opakowania Neal Fletcher. To jednorazowe i wielokrotnego użytku opakowanie dzięki któremu można precyzyjnie odmierzyć porcję...

Komentarze: 0

Cztery smaki masła w łyżce.

Masło w czterech pysznych smakach! W wygodnym opakowaniu idealne w trakcie podróży lub pikniku. Opakowanie zawierające drewnianą łyżkę wydaje się być prostym ale bardzo praktycznym pomysłem.

Komentarze: 0

Czteryczwarte tworzy nowy Garden

W wyniku wygranego przetargu Czteryczwarte Brand Design przeprowadziło dla Agros Nova redesign napojów Garden. Nowe opakowania wyróżnia wyrazisty koncept graficzny, a efekty pracy projektantów można już oglądać na półkach sklepowych.

Komentarze: 0

Raz, dwa – i zamknięte! Nowe pojemniki od Paclana

Dobrze zaopatrzona lodówka to nie wszystko. Aby produkty na długo zachowały świeżość i wartości odżywcze, trzeba je odpowiednio przechowywać. Pojemniki Fresh Life marki Paclan znakomicie wywiążą się z tego zadania.

Komentarze: 0

Naturalne znaczy atrakcyjne – Aromatherapybar

Aromatherapybar to linia ekskluzywnych kosmetyków naturalnych. Nowy wizerunek marki jest odzwierciedleniem ich składu - firma Pachnidło Trade stawia na produkty wysokiej jakości, w pełni naturalne i produkowane bez konserwantów.

Komentarze: 0

Keczupurek firmy Kamis zaprojektowany w Czteryczwarte

Najnowszym efektem współpracy Czteryczwarte Brand Design z firmą Kamis SA jest projekt nowego keczupu dla dzieci. Produkt o nazwie Keczupurek został w całości stworzony przez projektantów i specjalistów od namingu z Czteryczwarte. Prace...

Komentarze: 0