Nowe etykiety w Wielkiej Brytanii

Brytyjska służba zdrowia chce walczyć z jednym z największych problemów dotykających prawie 70% Brytyjczyków. RSPH zaapelowało do brytyjskiego rządu o wprowadzenie zmian w oznaczeniach produktów spożywczych.

Komentarze: 0

Limitowana edycja puszek Pilsner Urquell

Pilsner Urquell wprowadził limitowany projekt puszek w stylu retro. Edycja inspirowana jest etykietami z XIX wieku. Cały projekt nawiązuje do historii i dziedzictwa pilzneńskiego browaru. Piwo w limitowanej puszce pojawiło się w na sklepowych...

Komentarze: 0

Nowa owalna miska do potraw na wynos

Tri-Star Packaging opracowała unikalne, nowe, a przede wszystkim ekologiczne opakowanie. Miska jest wytworzona z myślą o środowisku i ze specjalnym uchwytem do łatwiejszego trzymania podczas jedzenie posiłków.

Komentarze: 0

Nowa butelka z wytłaczanym wzorem

Projektanci przedstawiają nowe, szklane opakowanie od Beatson Clark's. Butelka o pojemności 250 ml będzie wytłaczana w czterech niepowtarzalnych wzorach.

Komentarze: 0

Nowa pokrywa do pudełek od Anchor Packaging

Anchor Packaging Inc. prezentuje najnowszy dodatek do swoich baz z linii Culinary Squares. Nowe pokrywki mają zapewnić większą wartość dla operatora. Jednocześnie firma szuka sposobów na poprawę swojego wizerunku przy jednoczesnym...

Komentarze: 0

Zapij Małego Głoda razem z nowością od Danio

Danio Shake It to nowość w innowacyjnym, wygodnym opakowaniu, którą można mieć zawsze przy sobie. Odmieniony produkt jest dostępny w sprzedaży w dwóch smakach: waniliowym i truskawkowym.

Komentarze: 0

100% ekologii w kartonie od Tetra Pak

Na początku roku Tetra Pak wypuściła na rynek pierwszy karton do napojów wykonany w całości z roślinnych, odnawialnych materiałów opakowaniowych. Tetra Rex Bio to już kolejna innowacja.

Komentarze: 0