Elegancka puszka Coca-Coli od Ball Packaging Europe.

Smukła puszka Sleek o pojemności 250 ml jest pierwszym tego typu opakowaniem na polskim rynku. Wyprodukowana dla Coca-Cola HBC Polska przez Ball Packaging Europe jest odpowiedzią na wzrastające potrzeby konsumenckie.

Komentarze: 0

FRUGO na outdoorze. Bez ograniczeń.

Już dziś rusza kolejna kampania outdoorowa FRUGO. Na wielkoformatowych siatkach w największych miastach Polski zobaczymy zupełnie nowe oblicze FRUGO. Tym razem bez żadnych ograniczeń!

Komentarze: 0

Nowa grawerowana butelka dla piw premium - Browar Amber

Nowe pszeniczne piwo Pszeniczniak i nowa grawerowana butelka dla piw premium - Browar Amber z pomorskiego Bielkówka, największy z regionalnych w Polsce rozwija dotychczasową strategię. Będzie stawiał na sprzedaż piw z segmentu premium.

Komentarze: 0

LECH PREMIUM WPROWADZA BUTELKĘ LECH EASY GRIP TM

Ma smukłą sylwetkę i specjalny tłoczony uchwyt, dzięki któremu mocno trzyma się w dłoni. Marka Lech Premium wprowadziła właśnie do sklepów piwo w nowej butelce. Bardziej „chwytliwej“, przyciągającej wzrok nowoczesną etykietą....

Komentarze: 0

Czteryczwarte dla nowych kisieli Delecty

Czteryczwarte Brand Design zaprojektowało nową linię deserów Delecta – kisiele Owocowy Kubek z kawałkami owoców. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom graficznym projektantom udało się wyróżnić produkt na tle konkurencji.

Komentarze: 0

Tysiące róż od Carlo Rossi na Dzień Kobiet

Carlo Rossi – najpopularniejsza marka wina w Polsce – jak co roku przygotowała specjalną niespodziankę na Dzień Kobiet. Tego dnia na butelkach wina Carlo Rossi pojawi się tysiące róż.

Komentarze: 0

Problem z wyborem właściwej porcji makaronu? Już nie.

"Chciałem rozwiązać problem jak zawsze mam przy gotowaniu spaghetti, że zawsze używam za dużo" powiedział autor opakowania Neal Fletcher. To jednorazowe i wielokrotnego użytku opakowanie dzięki któremu można precyzyjnie odmierzyć porcję...

Komentarze: 0