Więcej innowacji dla wtrysku cienkościennego

Gatunki randomiczne wytwarzane przez Basell Orlen Polyolefins Sp. z o.o.(„BOP”) w Płocku to najnowsza oferta handlowa materiałów do produkcji cienkościennych wyrobów formowanych metodą wtrysku.

Komentarze: 0

Proces produkcji butelek szklanych

Opakowania szklane produkowane są ze specjalnej mieszaniny surowcowej. Uzyskanie masy szklanej zachodzi w wyniku procesu topnienia i zjawisk mu towarzyszących. Zobacz jak wygląda produkcja opakowań szklanych.

Komentarze: 0

Jak działa termoformierka?

Termoformowanie polega na formowaniu z podgrzewanych do odpowiedniej temperatury płaskich folii lub płyt, produktów o określonych kształtach. Proces ten wykorzystywany jest w prawie każdej gałęzi gospodarki.

Komentarze: 0

Jak działają poziome maszyny pakujące? Zobacz ich zalety

Maszyny poziome przeznaczone są do pakowania produktów płynnych i suchych. Możliwe jest pakowanie produktów w torebki płaskie, stojące (doypack), wyposażone w zamknięcia typu strunowego (zipper) oraz zakrętki, zaworki.

Komentarze: 0

Maszyny pakujące flow pack - sprawdź ich zalety

Flow-pack to całkowicie zautomatyzowana pakowaczka. W technologii tej możliwe jest pakowanie produktów z górnym lub dolnym podawaniem folii. Maszyny typu flow pack zapewniają niskie koszty, łatwość obsługi i wszechstronność zastosowania w...

Komentarze: 0

Jak działa zgrzewarka impulsowa?

Działanie zgrzewarki impulsowej polega na przepływie prądu elektrycznego przez materiał oporowy w momencie nacisku, co powoduje jego nagrzewanie. W zgrzewaniu tą metodą, elektrodą najczęściej jest taśma metalowa. Folia ułożona na taśmie...

Komentarze: 0