Opis stanowiska:
-Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji handlowych z klientami
-Proaktywne działania sprzedażowe prowadzące do pozyskania nowych klientów
-Negocjowanie umów handlowych, cen i warunków współpracy,
-Odpowiedzi na zapytania ofertowe,
-Realizacja celów sprzedażowych,
-Sporządzanie cyklicznych raportów i prognoz sprzedaży

Wymagania:
-Doświadczenie w sprzedaży B2B
-Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie(przygotowywanie angielskojęzycznych ofert, bieżąca korespondencja, weryfikowanie angielskojęzycznych kontraktów)
-Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
-Umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
-Bardzo dobrych umiejętności komunikacyjnych
-Dobra znajomośd pakietu Office
-Mile widziane doświadczenie w pracy w branży opakowaniowej, ale nie jest wymagane
-Gotowość do zagranicznych wyjazdów służbowych

Oferujemy:
-Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
-Motywacyjny system wynagrodzenia
-Niezbędne narzędzia pracy
-System szkoleń