Opis stanowiska:
Dla amerykańskiego dostawcy z branży opakowań poszukujemy kandydata do pracy na stanowisku: Elektryk / Automatyk w Dziale Utrzymania Ruchu.

Do osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:
- zapewnianie bieżącej sprawnej pracy maszyn,
- usuwanie usterek i awarii w dziale utrzymania ruchu,
- dokonywanie drobnych napraw maszyn,
- konserwacje i przeglądy maszyn,
- prowadzenie wymaganej dokumentacji,
- gromadzenie danych o awariach,
- zapewnianie dostępności części zamiennych,
- możliwość dokonywania modyfikacji w układach sterowania i programach PLC.

Wymagania:
- wykształcenie techniczne (nie musi być wyższe),
- umiejętność czytania schematów elektrycznych i technicznych,
- znajomość narzędzi analizy przyczyn występowania awarii,
- minimum 2-3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,
- mile widziane uprawnienia elektryczne G1 (dozór/eksploatacja).

Oferujemy:
- możliwość wprowadzania usprawnień,
- udział w projektach zwiększających efektywność produkcji,
- interesującą i pełną nowych wyzwań pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji,
- możliwość pracy w dynamicznej międzynarodowej firmie,
- prywatną opiekę medyczną,
- kartę Multisport.