Opis stanowiska:
- wykonywanie rysunków technicznych i siatek opakowań
- tworzenie nowych konstrukcji i rozwiązań technicznych opakowań
- kreatywne rozwiązywanie problemów związanych z konstrukcją opakowań poprzez przedstawianie alternatywnych projektów pod określone zadanie
- przygotowanie projektów graficznych

Wymagania:
- znajomość pakietu ADOBE ze szczególnym naciskiem na Ilustrator, Photoshop lub/i znajomość programów typu CAD
- mile widziane wykształcenie kierunkowe, (ASP, Wzornictwo przemysłowe, Grafika, Poligrafia), pasja związana z projektowaniem graficznym
- umiejętność pracy pod presją czasu i wykonywania kilku zadań jednocześnie
- umiejętność rozwiązywania problemów
- dobra komunikatywność i umiejętność współpracy z klientami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi
- dokładność, samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie oraz własna inicjatywa.

Oferujemy:
- pracę w polskiej firmie o bardzo stabilnej pozycji na rynku
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje
- pracę w młodym dynamicznie rozwijającym się zespole