Opis stanowiska:
- realizacja projektów opakowań wg. wymagań określonych przez klienta,
- opracowywanie projektów opakowań wg. indywidualnych potrzeb klientów, gdy wymaganiem jest tylko produkt, który trzeba zapakować,
- realizacja projektów indywidualnych (własnych pomysłów) o potencjale komercjalizacji wśród klientów Werner Kenkel Sp. z o.o,
- współpraca z innymi zespołami w firmie w zakresie wdrożenia projektu opakowania do produkcji.

Wymagania:
- otwartość na nowe doświadczenia i myślenie „out of the box” (choć my ciągle myślimy o box-ach :-) ),
- zmysł konstruktora i umiejętność przekucia pomysłu w projekt produktu,
- twórcze podejście do realizowanych zadań, umiejętność zadawania pytań i wsłuchiwania się w oczekiwania klienta (robienie tego w więcej niż języku ojczystym jest mile widziane),
- sprawne operowanie w programach typu CAD.

Oferujemy:
- każdy dzień będzie inny, a każdy projekt będzie poruszał Cię do coraz bardziej twórczego myślenia,
- otoczony będziesz ludźmi, dla których pasja to styl życia, a nie słowo z firmowego plakatu,
- możesz liczyć na wsparcie w rozwoju i poszerzaniu twojej wiedzy branżowej i umiejętności zarówno w formie szkoleń jak i codziennych, nowych wyzwań,
- stała współpraca w oparciu o prawo pracy i wsparcie w przenosinach, jeśli będziesz musiał się przeprowadzić, aby z nami pracować,
- stałe wynagrodzenie na rynkowym poziomie oraz dodatkowe premie zależne od Twoich wyników i zaangażowania.

Jeśli chcesz być częścią firmy, w której rodzinna atmosfera, partnerstwo, wspólne dążenie do celów i pasja w pracy to coś więcej niż tylko hasła na plakatach to Werner Kenkel Sp. z o.o. jest miejscem dla Ciebie!

Jeśli chcesz zostać częścią naszego zespołu wyślij swoje CV oraz list motywacyjny (opatrzony hasłem KONSTRUKTOR) na adres mailowy kadry@wernerkenkel.com.pl lub na adres pocztowy:
Werner Kenkel Spółka z o.o.
Ul. Mórkowska 3,
64-117 Krzycko Wielkie

Twoje CV musi być opatrzone poniższą klauzulą:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2016 r., poz. 922."