Opis stanowiska:
RSC Auto ID - jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku automatycznej identyfikacji towarów (18 lat na rynku), a także fleksograficzną i cyfrową drukarnią etykiet i opakowań. Do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:
HANDLOWIEC
Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie za:
- pozyskiwanie klientów i nowych zleceń produkcyjnych na etykiety samoprzylepne lub urządzenia autoid,
- aktywną sprzedaż etykiet samoprzylepnych,urządzeń autoid, systemów etykietujących,
- kontakty telefoniczne i mailowe z klientami, wyjazdy służbowe do klientów,
- przygotowywanie ofert cenowych i wysyłanie ich mailem,
- budowanie długotrwałych relacji z klientami.

Wymagania:
- doświadczenie w sprzedaży B2B etykiet samoprzylepnych lub urządzeń autoid, systemów etykietujących,
- wysoka motywacja i skuteczność w sprzedaży,
- orientacja na wynik,
- znajomość branży automatycznej identyfikacji towarów, opakowań i etykiet samoprzylepnych, urządzeń autoid (drukarki etykiet, skanery i terminale kodów kreskowych), systemów etykietujących
- prawo jazdy kat.B,
- znajomość obsługi programów biurowych MS Office w szczególności Excel i poczta Outlook
- mile widziane wykształcenie poligraficzne.

Oferujemy:
- pracę stacjonarną w biurze firmy, a po kilku miesiącach możliwość pracy zdalnej (home-office), - możliwość ewentualnych wyjazdów do klientów,
- niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop i samochód służbowy do dyspozycji),
- bardzo atrakcyjny system motywacyjny i warunki wynagrodzenia,
- liczne szkolenia branżowe,
- udział w ciekawych projektach,
- pracę w młodym zespole dynamicznie rozwijającej się firmy o już ugruntowanej pozycji na rynku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail z dopiskiem Handlowiec.