Opis stanowiska:
Dla firmy produkcyjnej z zagranicznym kapitałem, poszukujemy obecnie osoby, która będzie czynnie uczestniczyła w rozwoju jej produktów na stanowisku Inżyniera ds. rozwoju opakowań.

Miejsce pracy: południowa część województwa łódzkiego

Główne zadania:
- odpowiedzialność za rozwój opakowań stosowanych w branży kosmetycznej
- ścisła współpraca z dostawcami i podwykonawcami w celu realizacji strategii rozwoju
- udział w tworzeniu i testowaniu prototypów opakowań
- udział w odpowiednim ustawieniu parametrów maszyn

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe techniczne w obszarze tworzyw sztucznych
- Wiedza z zakresu produkcji i technologii opakowań plastikowych lub aluminiowych
- Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- Rozumienie procesu tworzenia opakowań i ich funkcjonalności
- Bardzo dobra znajomość języka angelskiego
- Umiejętność i potrzeba poszukiwania nowych rozwiązań, ciekawość i chęć nauki

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Udział w zagranicznym wyjeździe w ramach szkolenia wdrożeniowego
- Możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia u boku najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie
- Udział w rozwojowych projektach lokalnych i międzynarodowych