Opis stanowiska:
Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży tworzyw sztucznych zlokalizowanej w Łodzi, poszukujemy obecnie kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku: Inżynier ds. sprzedaży

Główne zadania:

- Utrzymywanie stałych relacji z dotychczasowymi klientami i pozyskiwanie nowych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej
- Opracowywanie nowych zapytań ofertowych
- Przygotowywanie, zatwierdzanie i negocjowanie ofert we współpracy z kierownikiem obszaru
- Realizacja celów sprzedażowych
- Wsparcie techniczne klientów w obszarze produktu

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe techniczne
- Ugruntowane doświadczenie w sprzedaży produktów technicznych
- Znajomość procesu i technologii wtrysku
- Znajomość j. angielskiego w stopniu zaawansowanym
- Gotowość do częstych podróży zagranicznych
- Dobra organizacja pracy, samodzielność
- Umiejętność negocjacji i nawiazywania długofalowych relacji biznesowych

Oferujemy:
Oferta:
- stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
- możliwość zatrudnienia home office/praca zdalna
- pakiet benefitów takich jak: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie
- świadczenia w ramach ZFŚS
- samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy