Opis stanowiska:
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój sprzedaży opakowań z tektury litej. Do głównych obowiązków należeć będzie poszukiwanie nowych odbiorców i nawiązywanie stałej współpracy, rozpoznawanie ich potrzeb i oferowanie odpowiednich rozwiązań produktowych oraz prowadzenie negocjacji handlowych. Key Account Manager będzie odpowiadać za realizację założonych celów sprzedażowych i osiągnięcie wyznaczonej marży, koordynację obsługi klientów oraz monitorowanie rynku i działań konkurencji. Ponadto będzie brać udział w rozwoju oferty produktowej, a także prezentować ofertę firmy na targach i uczestniczyć w spotkaniach branżowych.

Wymagania:
Poszukujemy osoby z kilkuletnim doświadczeniem na samodzielnym stanowisku handlowym w sprzedaży opakowań z tektury litej i / lub falistej oraz dobrą znajomością rynku. Idealny kandydat powinien posiadać świetne umiejętności interpersonalne w budowaniu długotrwałych relacji z klientami, być zorientowany na cel i sukces oraz posiadać dużą świadomość biznesową. Konieczne jest wyższe wykształcenie i komunikatywna znajomość języka angielskiego. W przypadku wykonywania pracy w trybie home office niezbędny będzie wysoki poziom samodyscypliny i samodzielnej organizacji pracy.

Oferujemy:
Nasz Klient oferuje interesującą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się branży, dostęp do najnowszych technologii i nowoczesnych narzędzi.
Osoby zainteresowane tym stanowiskiem i spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie aplikacji – CV i listu motywacyjnego wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.