Opis stanowiska:
OFERTA PRACY
KIEROWNIK PRODUKCJI

Polski producent folii termokurczliwych poszukuje osoby na stanowisko kierownika
zakładu produkcyjego w Balicach (Kraków) obok lotniska.

Wymogi:
- wykształcenie wyższe
- dobra znajomość języka angielskiego
- doświadczenie w zarządzaniu, kierowaniu procesami produkcyjnymi
- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)

Premiowane:
- doświadczenie na stanowisku kierowniczym w branży produkcyjnej
- znajomość standardów ISO, BRC, Lean, Kaizen
- doświadczenie w produkcji folii
- znajomość rynku opakowań i folii
- doświadczenie i znajomość standardów kontroli jakości
- przedsiębiorczość

Oferujemy:
- pracę w międzynarodowej firmie opartej na nowoczesnych technologiach produkcyjnych
z wdrożonymi systemami ISO, BRC, IoP
- możliwości rozwoju, własnej inicjatywy,
- atrakcyjne warunki wynagrodzenia z możliwością indywidualnego uzgodnienia form i zasad
- udział w przyszłościowych projektach i innowacjach na skalę światową
- współpraca z technologami, dostęp do własnego laboratorium wyposażonego w urządzenia do badania parametrów jakościowych

Wyślij swoje CV na:
rekurtacja@e-bisu.com

Pisząc wiadomość pamiętaj o klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).