Opis stanowiska:
rozmieszczenie produktów i opakowań w magazynie i poza magazynem zgodnie z obowiązującymi przepisami i zasadami,
- załadunek i rozładunek oraz kompletacja towaru, opakowań i zwrotów reklamacyjnych,
- kontrola stanu technicznego wózka widłowego (obsługa codzienna) oraz pozostałego sprzętu,
- dbałość o czystość na magazynie,
- przestrzeganie przepisów BHP,
- sortowanie palet i opakowań,
- utrzymanie czystości na magazynie i placu manewrowym,
- wykonywanie poleceń przełożonego.

Wymagania:
- książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych - warunek konieczny,
- uprawnienia do obsługi wózków widłowych - warunek konieczny,
- doświadczenie w obsłudze wózków widłowych min. pół roku - warunek konieczny,
- dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym, 4-brygadowym,
- wykształcenie min. zawodowe.

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (przewidywany okres zatrudnienia od 4 kwietnia 2016 do 31 sierpnia 2016),
- stawka 2500zł brutto/miesiąc,
- praca u wiarygodnego pracodawcy.
- terminowa wypłata wynagrodzenia,
- możliwość zdobycia doświadczenia,
- możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego od kilku złotych miesięcznie,
- możliwość skorzystania z karty Multisport w bardzo atrakcyjnej cenie
,opieka i pomoc dedykowanego Konsultanta
- przyjazna atmosfera w pracy.