Opis stanowiska:
RSC Auto ID - fleksograficzna i cyfrowa drukarnia
etykiet. Firma o ugruntowanej pozycji na rynku automatycznej identyfikacji towarów w Polsce.
W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Młodszy Grafik
Miejsce pracy: Warszawa, ul. Modlińska 248 (Zakład produkcyjny)

Opis Stanowiska:
- opracowywanie graficzne projektów etykiet samoprzylepnych fleksograficznych i cyfrowych
- przygotowywanie i wykonywanie wydruków etykiet termotransferowych i cyfrowych
- przygotowywanie graficzne projektów do druku cyfrowego i fleksograficznego
- współpraca z przygotowalnią fleksograficzną.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe poligraficzne bądź w trakcie studiów lub doświadczenie na podobnym stanowisku
- zaawansowana znajomość programów graficznych pakietu Adobe: Adobe In Design, Adobe Ilustrator,
Photoshop
- znajomość branży poligraficznej, wiedza z zakresu papiernictwa
- aktywność, inicjatywa i samodzielność w działaniu
- zaangażowanie i dokładność.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę po pozytywnym zaliczeniu krótkiego okresu praktyki
- pracę w młodym zespole
- atrakcyjne warunki wynagrodzenia i zatrudnienia
- praca jednozmianowa pn-pt (8.00 – 16.00)
- liczne szkolenia umożliwiające rozwój kompetencji zawodowych i pozyskanie unikatowej wiedzy
- zaplecze socjalne dla pracowników
- spotkania integracyjne.

Osoby zainteresowane oferta pracy prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem Młodszy Grafik na adres e-mail: rekrutacja@rscautoid.pl .

Prosimy o umieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U.
z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”.