Opis stanowiska:
Do zakresu obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:
- Zarządzanie rozwojem opakowań dla nowo wdrażanych i istniejących projektów,
- Zarządzanie obrotem pojemników międzyoperacyjnych oraz pojemnikami klientów,
- Projektowanie nowych opakowań i materiałów pomocniczych,
- Uczestnictwo w inwentaryzacji i testach pojemników,
- Opracowywanie dokumentacji związanych opakowaniami, min. specyfikacje pakowania,
- Organizacja testów transportu dla nowych systemów opakowań,
- Przygotowywanie wycen opakowań, kosztów transportu, magazynowania.

Wymagania:
- Wykształcenie średnie (preferowane: logistyka, inżynieria materiałowa),
- Doświadczenie w obszarze produkcji lub łańcucha dostaw,
- Dobra znajomość języka angielskiego,
- Mile widziana znajomość języka niemieckiego,
- Przynajmniej podstawowa znajomość programów do projektowania 3D,
- Znajomość pakietu MS Office,
- Komunikatywność,
- Otwartość na zmiany,
- Orientacja na klienta.

Oferujemy:
Zatrudnienie w firmie produkującej szyby do samochodów i pojazdów transportowych. Saint - Gobin Innovative Materials Polska należy do międzynarodowej Grupy Saint-Gobain, światowego lidera na rynkach związanych z budownictwem. Saint-Gobain tworzy, produkuje i dystrybuuje materiały budowlane, oferując innowacyjne rozwiązania w odpowiedzi na wyzwania związane z rozwojem gospodarczym, oszczędnością energii oraz ochroną środowiska.