Opis stanowiska:
Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będą:
- obsługa automatów szklarskich,
- utrzymywanie odpowiedniego poziomu jakościowego produktów,
- osiąganie założonych wskaźników produkcyjnych,
- odpowiednia eksploatacja części formujących,
- podejmowanie działań zmierzających do usuwania wad opakowań szklanych,
- utrzymywanie procesu produkcyjnego według ustalonego standardu,
- pogłębianie swojej wiedzy z zakresu formowania,
- usuwanie drobnych awarii mechanicznych,
- utrzymywanie należytego porządku na swoim odcinku.

Wymagania:
- wykształcenie minimum zawodowe (preferowane mechaniczne),
- podstawowa znajomość rysunku technicznego,
- umiejętność podejmowania decyzji,
- umiejętność pracy w zespole,
- gotowość do pracy w systemie zmianowym,
- dokładność i sumienność.

Oferujemy:
- stabilną pracę,
- pełne wyzwań, odpowiedzialne stanowisko,
- możliwość nieustannego rozwoju z szerokim pakietem szkoleń,
- dostęp do nowoczesnych technologii,
- możliwość pracy w międzynarodowym środowisku,
- możliwość darmowego korzystania z basenu.