Opis stanowiska:
Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:
Realizacja planu produkcji w zakresie druku zgodnie z obowiązującymi normami czasu pracy, wydajności i jakości pracy.
Obsługa nowoczesnych maszyn offsetowych wraz z urządzeniami do kontroli druku.
Poszukiwanie rozwiązań zwiększających optymalizację pracy poprzez pełne wykorzystanie możliwości produkcyjnych

Wymagania:
Od kandydatów oczekujemy:
Doświadczenia zawodowego na stanowisku drukarza offsetowego.
Bardzo dobrej znajomości praktycznej obsługi nowoczesnych, wielokolorowych maszyn offsetowych.
Wiedzy teoretycznej dotyczącej druku offsetowego.
Kreatywności oraz przejawiania inicjatywy w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań w zakresie procesu druku.
Nastawienia na realizację wytyczonych celów indywidualnych i grupowych.
Wykształcenia minimum zawodowego (wykształcenie poligraficzne - dodatkowy atut).

Oferujemy:
Kandydatom oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie.
Pracę w rozwijającej się firmie posiadającej bardzo nowoczesny park maszynowy.
Bogaty pakiet socjalny.
Stabilne zatrudnienie.
Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach branżowych oraz realizację ambitnych zadań i projektów w zakresie druku offsetowego.