Opis stanowiska:
Kluczowe obowiązki:
- przygotowanie i ustawienie maszyn zgodnie ze specyfiką zleceń produkcyjnych,
- obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
- wykonywanie zadań produkcyjnych zgodnie z nałożonym planem produkcyjnym wg obowiązujących procedur,
- osiąganie bardzo dobrych wyników jakościowych i ilościowych wytwarzanego wyrobu,
- kontrola zgodności wyprodukowanych wyrobów z wymaganiami określonymi w dokumentach produkcyjnych,
- codzienny nadzór nad stanem technicznym maszyn i urządzeń znajdujących się na linii,
- prawidłowe wypełnianie i prowadzenie dokumentacji dotyczącej realizowanych zadań,

Wymagania:
Wymagane cechy i umiejętności:
- doświadczenie zawodowe
- wykształcenie średnie preferowane techniczne
- umiejętności organizacyjne
- obsługa komputera
- dobra znajomość zagadnień technicznych
- dokładność, rzetelność, uczciwość
- gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:
Firma WERNER KENKEL Bochnia Spółka z o.o. lider w dziedzinie produkcji tektury falistej oraz opakowań w Bochni poszukuje Kandydatów na stanowisko: „Operator maszyn przetwórczych”.

Jeśli zależy Ci na pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, interesuje Cię tylko długoterminowa współpraca a dodatkowo zależy Ci na rozwoju kwalifikacji – to jest to oferta dla Ciebie. Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: barbara.kuzera@wernerkenkel.com.pl z dopiskiem „Operator maszyn przetwórczych”.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w swojej ofercie poniższej formuły: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji przez Werner Kenkel Bochnia Sp. z o.o. ( zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97. roku o Ochronie Danych Osobowych DZ. UST. Nr 133 poz. 883).