Opis stanowiska:
RSC Auto ID - fleksograficzna i cyfrowa drukarnia etykiet samoprzylepnych, firma
oferująca innowacyjne rozwiązania z wykorzystaniem nowoczesnych
technologii w zakresie kodów kreskowych, etykietowania i znakowania
towarów poszukuje osoby na stanowisko:

OPERATOR MASZYN ( produkcja etykiet samoprzylepnych)
Miejsce pracy: Warszawa, ul. Modlińska 248 (Zakład produkcyjny)

- obsługa maszyn sztancujących, przewijarek, wykrawarek do produkcji etykiet samoprzylepnych
- realizowanie zleceń produkcyjnych zgodnie z planami produkcyjnymi
- obsługa innych urządzeń do produkcji etykiet

Wymagania:
- wykształcenie zawodowe mile widziane poligraficzne lub doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie o podobnym profilu działalności
- mile widziane uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę poprzedzone umową zlecenia przez 3 m-ce
- atrakcyjne warunki wynagrodzenia i zatrudnienia
- praca jednozmianowa od pn-pt
- możliwość rozwoju w zakresie druku fleksograficznego etykiet
- zaplecze socjalne dla pracowników
- spotkania integracyjne.

Osoby zainteresowane ofertą pracy, prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@rscautoid.pl